Нова престижна міжнародна відзнака за дизайн SEAT Ibiza

SEAT Ibiza переміг у номінації «Бездоганний дизайн продукту – транспорт» від Німецької ради з дизайну

02.12.2017

/         Приз вручають у межах відзначення лауреатів German Design Award - найважливішої та найпрестижнішої премії, яку присуджує Німецька рада з дизайну

 /         Для нового SEAT Ibiza це вже третя нагорода від Німецької ради з дизайну

 /         П'яте покоління SEAT Ibiza - важливий крок уперед в еволюції дизайну SEAT

 /         Нагорода свідчить про успіхи SEAT у досягненні мети - створення автомобіля зі свіжим і молодіжним виглядом та зрілим і збалансованим дизайном

 Нова Ibiza має найкращий дизайн серед продуктів SEAT у сегменті A0, випущених за всю історію бренда. Доводять це успіхи SEAT Ibiza на багатьох міжнародних дизайнерських конкурсах. Черговою нагородою, яка, найімовірніше, буде не останньою, стала перемога в номінації «Бездоганний дизайн продукту - транспорт» («Winner, Excellent Product Design Transportation») премії German Design Awards Німецької ради з дизайну («German Design Council»).

На додачу до естетичних критеріїв, як-от якість дизайну й відображення цінностей бренда, члени журі Німецької ради з дизайну віддали перемогу SEAT Ibiza з урахуванням багатьох інших чинників. Це, зокрема, загальна концепція, рівень інновацій, простота користування, функціональність, цінність із практичного погляду, екологічна сталість та взаємодія з довкіллям, економічність, якість, технічна досконалість і навіть система виробництва. Премія German Design Award, що набула особливої популярності 2012 року, є найбільш шанованою відзнакою у сфері дизайну в усьому світі й головною міжнародною нагородою Німецької ради з дизайну. Її вручають за унікальні, інноваційні й високоякісні дизайнерські тенденції у сфері міжнародного дизайну.

Кермо, що оберталося з неабияким зусиллям

«Ibiza являє собою кульмінацію й водночас ознаку зрілості генотипу SEAT. Стиль, започаткований 2012 року, - говорить головний дизайнер SEAT Алехандро Месонеро-Романос (Alejandro Mesonero-Romanos). - Ми обрали найдосконаліші пропорції, зробивши акцент на об'ємах і поверхнях. Результатом став бездоганний ефект тривимірності, який не залишить байдужим навіть найприскіпливішого й найвимогливішого спостерігача. Кожна деталь скульптурних форм та унікальна зовнішність викликають справжній захват».

Завдяки ретельному поєднанню чітких ліній і плавних поверхонь кузов вирізняється рельєфністю форм. Традиційні для SEAT подвійні виштамповки вздовж кузова створюють ефект об'єму. Задні ліхтарі заходять на боковини кузова й ефектно доповнюють верхні виштамповки, які увиразнюють унікальний дизайн і забезпечують чудову аеродинаміку. Потужні й чіткі лінії кришки багажника та бампера підкреслюють широку поставу, створюючи враження монолітності, а задні рефлектори акцентують увагу на приземкуватості силуету автомобіля.

Салон вражає ідеальними пропорціями та посиленим відчуттям простору й комфорту. Запорукою елегантного стилю і поліпшеної якості є дбайливо підібрані матеріали. Завдяки продуманому поділу салону на окремі функціональні зони центральна консоль стала вищою, що позитивно вплинуло на рівень ергономіки й безпеки. Увага до якості кожної деталі створює відчуття належності автомобіля до вищого сегмента.

Oтже, п'яте покоління SEAT Ibiza підтверджує життєздатність нової філософії дизайну бренда, започаткованої 2012 року, причому в більш зрілій, характерній та виразній формі. Модель демонструє, що масовий автомобіль цілком може поєднувати привабливий вигляд з повсякденною функціональністю. Ми твердо переконані, що створили сучасний автомобіль, який демонструє повагу до спадщини попередніх поколінь і водночас піднімає імідж на інший рівень.

Премія German Design Award включає дві основні категорії - «Бездоганний дизайн продукту» («Excellent Product Design») і «Бездоганний комунікаційний дизайн» («Excellent Communication Design»). Цьогоріч кількість учасників перевищила 5000, з яких Німецька рада з дизайну й засновники премії відібрали декілька номінантів. У вересні на конкурсі Automotive Brand Contest 2017 Німецька рада з дизайну вже нагородила SEAT Ibiza п'ятого покоління двома призами. Зокрема, автомобіль отримав титули «Переможець» у категорії «Дизайн екстер'єру» серед масових моделей («Exterior Volume Brand») та «Найкращий із кращих» у номінації «Дизайн салону» серед масових моделей («Interior Volume Brand»).

Ці нагороди від Німецької ради з дизайну підтверджують міжнародне визнання заслуг команди дизайнерів і проектувальників нового SEAT Ibiza, що поряд з Ateca й Leon належить до трьох «стовпів» іспанського бренда.