Провідна компанія у сфері впровадження концепції «Промисловість 4.0»

SEAT збудує найвищий автоматизований склад в Іспанії

04.12.2017

/         Нова будівля заввишки 43,7 м розрахована на обробку 119 000 ящиків із запчастинами й компонентами

/         Зведення об'єкта планують завершити в останньому кварталі 2018 року

У межах перетворення заводу в Марторелі на взірцеве підприємство «Промисловості 4.0» компанія SEAT будує логістичний центр для зберігання запасних частин і компонентів, який завдяки використанню інтелектуальних технологій буде повністю автоматизованим. Розрахована на розміщення 119 000 ящиків будівля заввишки 43,7 м стане найвищим логістичним складом в Іспанії. Будівельні роботи на об'єкті, який має стати стрижневим елементом логістичного центру SEAT на заводі в Марторелі, планують завершити наприкінці 2018 року.

Віце-президент SEAT із питань виробництва д-р Андреас Тостман (Dr. Andreas Tostmann) зазначив: «Створення повністю автоматизованого логістичного центру вкотре демонструє, що SEAT є взірцевою компанією в усіх аспектах концепції «Промисловість 4.0». За допомогою цього проекту ми робимо якісний стрибок у розширенні виробничих можливостей і реалізації нашого бачення щодо ефективного управління логістикою та підвищення продуктивності процесу виробництва автомобілів».

Новий склад SEAT загальною площею 5700 м2 буде поділений на дві частини. Перша заввишки 43,7 м щогодини забезпечуватиме обробку до 500 контейнерів. У приміщенні із сімома проходами зберігатиметься 24 000 контейнерів. Друга частина заввишки 21 м із п'ятьма проходами забезпечить зберігання понад 95 000 ящиків та обробку 1100 ящиків щогодини.

Об'єкт стане черговою віхою в удосконаленні логістичних процесів на заводі в Марторелі, який за останні місяці відзначений кількома нагородами. Зокрема, нещодавно компанія SEAT стала переможцем премії Manufacturing Excellence 2017 у категоріях «Логістика» й «Управління логістичною мережею». Члени журі премії, яка вважається одним із ключових заходів у промисловому секторі, були вражені бездоганною організацією роботи з постачальниками та внутрішньої логістики. Крім того, у червні цього року на міжнародній виставці з питань логістики Barcelona International Logistics Exhibition компанія SEAT отримала відзнаку за ефективність і технологічні інновації, впроваджені в межах проекту SEAT Easy Smart Logistics.