Зворотний відлік починається

На виставці Mobile World Congress 2018 компанія SEAT продемонструє сучасність і майбутнє автомобіля

16.01.2018

 /       Компанія представляє революційні досягнення концепції Easy Mobility - стратегії розвитку мобільності майбутнього

 /       До найновіших досягнень належить SEAT Simulator - проект із широкими можливостями персоналізації, що дає змогу зблизька знайомитися з особливостями взаємодії автомобілів, користувачів і його середовища в межах реалізації мобільності

 /       На прес-конференції під час виставки SEAT оголосить про угоду щодо інтеграції одного з найпопулярніших розважальних додатків і низку інших ініціатив

 /       Відвідувачі заходу зможуть ознайомитися з першими спільними проектами, реалізованими після підписання угоди про партнерство з компанією Telefónica

 /       Компанія організує бліц-зустрічі за участі топ-менеджерів SEAT і представників керівної ланки провідних ІТ-підприємств

 Ревіння двигуна пронизує вранішню тишу. Звивистою дорогою, рух якою перекрито, мчить новий SEAT Leon CUPRA R - найпотужніша модель бренда. За кермом Хорді Жене (Jordi Gené). Гонщик ділиться своїми враженнями:

На виставці Mobile World Congress 2018 компанія SEAT представить портфоліо продуктів, значна частина якого - розробки у сфері комунікаційних технологій. Бренд бере участь у заході вже четвертий рік поспіль. Цьогоріч компанія продемонструє останні досягнення й розробки в межах концепції Easy Mobility, що є стратегією розвитку мобільності майбутнього. На конгресі компанія, зокрема, планує представити публіці проект SEAT Simulator із широкими можливостями персонального налаштування, що є першим результатом співпраці з Telefónica, а також модель SEAT Leon Cristobal, проект інтеграції з Alexa й іншими розважальними системами. Крім того, відбудуться бліц-зустрічі вищого керівництва бренда з представниками керівництва провідних ІТ-компаній.

 «SEAT продовжує зміцнювати зв'язки з містом і прагне зміцнити позиції Барселони як світової столиці нових технологій мобільності. Виставку Mobile World Congress можна з упевненістю назвати ключовим заходом світового масштабу у сфері високих технологій, і SEAT вкотре планує продемонструвати інновації, що задаватимуть тренди в індустрії і стануть визначальними для мобільності майбутнього», - заявив президент SEAT Лука де Мео (Luca de Meo), який високо оцінює вплив заходу на можливості компанії. «У виставці беруть участь лідери високотехнологічної індустрії, і SEAT прагне об'єднати зусилля з компаніями, які вважають наш бренд генератором тенденцій у сфері впровадження цифрових технологій в автомобілях».

 На різних майданчиках виставки SEAT демонструватиме свої успіхи у сфері комунікаційних технологій сучасності й майбутнього. У головній зоні розміщено симулятор, який у режимі панорами знайомить із майбутніми напрямками впровадження цифрових технологій, над якими працює бренд. За допомогою ідентифікатора SEAT ID користувачі можуть налаштувати обліковий запис, щоб адаптувати симулятор до свого профілю й потреб, отримати доступ до цифрових сервісів бренда і спланувати індивідуальний маршрут для поїздки містом. За кермом симулятора відвідувачі оцінять, яким буде керування автомобілем у майбутньому. Симулятор забезпечить інтерактивний досвід із широкими можливостями персоналізації й розповість про останні досягнення бренда у сфері комунікацій і керування автомобілем.

До ключових елементів експозиції SEAT на виставці Mobile World Congress 2018 належить також SEAT Leon Cristobal, покликаний забезпечити безаварійне водіння в місті. Оснащення прототипу під назвою «Guardian Angel», що отримав схвальні відгуки під час нещодавньої виставки Smart City Expo, включає понад 15 асистентів. Їхня функціональність дасть змогу зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод через відволікання, сонливість, перевищення швидкості чи вживання алкоголю.

SEAT знову серед лідерів щодо інтеграції інтерактивних рішень

 Важливе місце на стенді SEAT відведено асистентам і розважальним технологіям. Під час виставки відвідувачі зможуть випробувати можливості, які дає інтегрований у SEAT Ateca інтерактивний голосовий асистент Alexa. SEAT першим з європейських автовиробників інтегрував цю функцію у свої автомобілі. Головним завданням помічника є оптимізація часу, який водій проводить за кермом: з ним можна працювати з особистим розкладом, шукати місцеві об'єкти, дізнаватися новини тощо.

 Крім того, під час виставки бренд планує презентувати своє партнерство з однією з найпопулярніших у світі розважальних платформ. Завдяки цьому SEAT укотре стане першим автовиробником, який інтегрує цю систему у свої авто. На прес-конференції в перший день виставки, 26 лютого, Лука де Мео виступить із важливою заявою.

Зусилля бренда у впровадженні цифрових технологій нещодавно отримали високу оцінку німецьких часописів «Auto Bild» і «Computer Bild», які щороку відзначають найкращі інновації у сфері мережевих автомобілів. Компанія отримала премію «Connected Car 2017» у категорії «Піонер». На церемонії вручення відзнак, що пройшла 9 січня на виставці CES у Лас-Вегасі, бренд представляли керівник департаменту мережевих автомобілів SEAT Лейре Олаваррія (Leyre Olavarria) і працівник відділу цифрових технологій Фабіан Сіммер (Fabian Simmer).

 У пошуках нових стратегічних партнерів

 Виставка Mobile World Congress перетворилася на світовий майданчик для демонстрації інноваційних і високотехнологічних проектів. З огляду на це, та щоб і надалі зміцнювати своє лідерство у сфері автомобільних комунікаційних технологій, під час конгресу компанія планує провести зустрічі з провідними діячами індустрії технологій. Зустрічі топ-менеджерів SEAT із представниками великих ІТ-компаній проходитимуть у бліц-форматі й будуть спрямовані на пошук нових напрямків партнерства та співпраці, що дасть змогу компанії розвивати свій успіх у сфері автомобільних комунікаційних технологій і штучного інтелекту.

 У межах співпраці двох великих компаній у сфері високих технологій SEAT і Telefónica продемонструють перші результати спільної роботи, спрямовані на популяризацію впровадження цифрових технологій в автомобільній промисловості шляхом розробки інноваційних ініціатив. Одним із ключових проектів є дослідження технології «блокчейн» та можливостей застосувати її в ланцюжку постачання для гарантованого відстеження й точності транзакцій, що здійснюються різними учасниками процесу.

 Пошук талантів і революційних ідей

 Доповненням масштабної експозиції SEAT на цьогорічній виставці Mobile World Congress стане участь бренда в роботі мережевої бізнес-платформи 4YFN, що розробляється в межах ініціативи Mobile World Capital Barcelona, спрямованої на об'єднання зусиль стартапів, інвесторів, державних установ і великих компаній. Зокрема, SEAT надасть свої площі на виставці для проведення заходів, які мають залучити таланти і професіоналів зі сфери цифрових технологій. Крім того, щоб виявити революційні проекти, здатні поліпшити цифрову екосистему компанії, відбудуться зустрічі команди топ-менеджерів бренда з працівниками представлених на конгресі стартапів.

 Під час роботи платформи 4YFN і в межах подальшої підтримки проектів Smart Factory компанія SEAT планує провести серед молодих компаній відкритий конкурс із розробки інноваційних рішень, орієнтованих на процеси концепції «Промисловість 4.0».