Перший тур пройде в Мадриді

SEAT DisrUP – інноваційна формула залучення талантів

05.04.2018

/        SEAT спільно з проектом PANGEA проводить серед 30 молодих талантів конкурс із пошуку інноваційних рішень для мобільності майбутнього

/        Автовиробник прагне використовувати унікальні способи налагодження контактів із новими поколіннями професіоналів

/        Другий тур відбудеться в Барселоні 20 квітня

Сьогодні в Мадриді компанія SEAT і проект PANGEA представили перший тур ініціативи SEAT DisrUP. Це новий спосіб налагодження зв'язків між автовиробником і найперспективнішими талантами. Мета проекту - відображення проблематики мобільності майбутнього й пошук рішень для жителів центральних частин великих міст. Конкурс між 30 юними професіоналами проводили у формі хакатону в співпраці з PANGEA - першою міжнародною екосистемою для об'єднання обдарованої молоді, яка допомагає компаніям долати виклики культурної та цифрової трансформації.

Завдання проекту SEAT DisrUP - популяризувати бачення й ідеї нових поколінь професіоналів

Під час заходу віце-президент SEAT із персоналу Хав'єр Рос (Xavier Ros) зазначив: «Завдання проекту SEAT DisrUP - популяризувати бачення й ідеї нових поколінь професіоналів, щоб ті стали рушійною силою перетворення компанії й галузі загалом». Пан Рос підкреслив: «Визначивши з допомогою молодих фахівців ініціативи й тенденції, які впливатимуть на майбутнє галузі, ми зможемо досягти успіху в пошуку нових методів залучення талантів. Адже тут потрібен новий підхід».

Завдання для кандидатів

Своєю чергою, засновник і генеральний директор PANGEA Пабло Гонсалес (Pablo González) зазначив: «Ми дуже раді, що організували конкурс спільно із SEAT - компанією, яка високо цінує професіоналів». Гонсалес наголосив, що за допомогою цих конкурсів «...SEAT шукає нову модель для виявлення здібної молоді, яка стане частиною організації завдяки таким ініціативам, як програма підготовки стажерів».

Завдання для кандидатів

Хакатон у формі конкурсу з розв'язування завдань, під час якого натхненно виступили керівник відділу підвищення кваліфікації персоналу SEAT Ісмаель Лара (Ismael Lara), керівник відділу впровадження інновацій та проекту Smart Factory SEAT Франсіско Рекуена (Francisco Requena), відповідальний за напрям спільного користування автомобілями Франсіско Дельгадо (Francisco Delgado) та член Виконавчого комітету проекту Respiro й колишній стажер SEAT Себастьян Фессер (Sebastian Fesser), проводили серед 30 молодих професіоналів. Учасників поділили на групи з трьох осіб, кожна з яких мала прорахувати нові сценарії мобільності майбутнього з урахуванням різних динамічних процесів і вихідних умов. Результати робіт перевіряла комісія фахівців із людських ресурсів компанії SEAT та проекту PANGEA. Переможців (по одному з кожного міста) оголосять після завершення кожного з етапів конкурсу.

Підтримка талантів

Усвідомлюючи значення молодих талантів для перетворення організації, компанія SEAT нещодавно взяла участь у роботі п'ятих міжнародних зборів підприємців і представників високотехнологічних стартапів «4 Years From Now» (4YFN), які пройшли в Барселоні в межах виставки Mobile World Congress. Під час заходу, на якому бренд представив проект SEAT DisrUP, компанія використовувала окремий майданчик, присвячений комунікаційним технологіям, щоб залучати висококваліфікованих фахівців у цій сфері.

У межах пошуку талантів, які допоможуть подолати виклики мобільності майбутнього, та концепції «Промисловість 4.0» протягом останніх двох років компанія SEAT працевлаштувала майже 150 фахівців у сфері цифрових технологій, перед якими стоїть чітке завдання - очолити перехід компанії на цифрові технології.