Великдень 2018

Досліджуємо п’ять незвіданих місць Східної Європи на автомобілі

06.04.2018

/       Подолання 90-кілометрового шосе, що складається з суцільних поворотів, або переїзд через Карпати - ось лише кілька прикладів наших рекомендацій для приємних поїздок Східною Європою

/       Природа, видовищні краєвиди та історичні пам'ятки на маршруті, що з'єднує Сербію, Румунію, Угорщину, Польщу і Словенію

/       Продавши у 2017 році 33 000 автомобілів, у порівнянні з попереднім роком SEAT збільшив свої продажі у Східній Європі на 18%

Східна Європа вирізняється підвищеною концентрацією надзвичайно мальовничих місць, поїздки до яких не залишать вас байдужими. Розташоване у Румунії Трансфегерашське шосе, яке складається з 90 кілометрів суцільних поворотів, або європейська траса E75, що являє собою мережу автошляхів, які прямують на південь від Норвегії до Польщі - ось лише два приклади. Нижче ви знайдете п'ять пропозицій для мандрівників, які люблять подорожувати на авто і відкривати для себе щось нове далеко від уторованих шляхів.

- Маршрут серед виноградників Сербії: від столиці Сербії, міста Белград, траса Е70 прямує на північ через територію автономного краю Воєводина (Vojvodina), що відомий як головний регіон виноробства країни. Оточена виноградниками і грядами пагорбів, автомагістраль веде до національного парку «Фруска Гора» (Fruska Gora), на території якого в горах ховаються понад 16 середньовічних монастирів.

Трансфегерашське шосе у Румунії та 90 кілометрів суцільних поворотів

Трансфегерашське шосе у Румунії та 90 кілометрів суцільних поворотів: Трансфегерашське шосе знаходиться у північній частині Румунії. Простягаючись на 90 кілометрів, воно звивається між неприступних схилів Карпат. На додачу до видовищних ландшафтів на цьому маршруті знаходиться замок Поєнарь, у якому мешкав принц, що став прообразом головного героя роману «Дракула» Брема Стокера.

Польща, 23 національні парки, варті візиту

Польща, 23 національні парки, варті візиту: національний парк «Столові гори», що знаходиться на території Клодзького повіту у Польщі, є одним із 23 парків країни. До особливостей парку належать численні велосипедні та піші маршрути крізь ущелини та каньйони 42-кілометрової гряди Столових гір, що розташовані на території Польщі і Чеської республіки.

Освіжаюча купіль біля підніжжя Альп

Освіжаюча купіль біля підніжжя Альп: у Словенії біля підніжжя Юлійських Альп подорожувальники знайдуть містечко Блед (Bled), населення якого ледь перевищує 6 тисяч. Головна цікавинка цієї частини Східної Європи - озеро з одноіменною назвою, де відвідувачі можуть зупинитися на перепочинок та скупатися.

Буда і Пешт, подорож крізь історію Угорщини:

Буда і Пешт, подорож крізь історію Угорщини: під час мандрів Угорщиною на окрему увагу заслуговує її столиця - Будапешт. У місті туристи можуть прогулятися Ланцюговим мостом, що є одним із найстаріших мостів через Дунай в Угорщині і з'єднує дві частини міста - Буду і Пешт.

 

Перспективний ринок для SEAT

Перспективний ринок для SEAT: продавши у 2017 році 33 000 одиниць автомобілів, у порівнянні з 2016 роком компанія збільшила свої продажі у Східній Європі на 18%.