Престижна нагорода

SEAT Arona отримує Red Dot Award

18.04.2018
  • Особливостями кросовера SEAT Arona є компактні розміри, дизайн екстер'єру, просторий салон і численні можливості для індивідуалізації.
  • Премія Red Dot Award є однією з найпрестижніших серед світових дизайнерів, і присвоюють її передусім за високі досягнення у сфері якості й інновацій
  • Нагорода свідчить про успіхи SEAT у створенні автомобіля зі свіжою й молодіжною зовнішністю та збалансованим дизайном, що кличе назустріч пригодам
  • SEAT Arona поліпшує показники: уже продано 25 000 екземплярів

Новий SEAT Arona отримав престижну премію Red Dot Award у категорії «Best Product Design 2018». Така висока оцінка підтверджує унікальність свіжого, динамічного й функціонального дизайну SEAT Arona. Саме дизайн екстер'єру й інтер'єру та широкі можливості індивідуалізації SEAT Arona привели модель до перемоги в категорії «Best Product Design 2018».

З часу заснування 1954 року премія Red Dot Award є однією з найпрестижніших серед світових дизайнерів і свідченням міжнародного визнання якості та інновацій. До того ж Product Design є найголовнішою категорією. До складу журі премії Red Dot Award у категорії Product Design входять 40 експертів з усього світу. Членами журі можуть бути лише фахівці, які не є працівниками промислових виробничих компаній. Вони не можуть голосувати за продукти, до розробки яких причетні.

SEAT Arona поліпшує показники: уже продано 25 000 екземплярів

Головними перевагами SEAT Arona є компактні розміри, динамічний характер, що ідеально підходить для швидких поїздок містом, далеких подорожей автомагістралями чи виїздів за місто, а також безпечні й прості у використанні прикладні технології та рівень комфорту. А дизайн автомобіля вражає з першого погляду.

«Ми задоволені, що SEAT Arona отримав одну з найпрестижніших відзнак у царині дизайну. Ми хотіли вдихнути в цей ефектний кросовер характер, який би добре підходив для повсякденного життя й міських джунглів, - говорить головний дизайнер SEAT Алехандро Месонеро-Романос (Alejandro Mesonero-Romanos). - SEAT Arona - ще один приклад свіжого, молодіжного, функціонального, пригодницького й комфортного дизайну».

У зовнішності SEAT Arona одразу впадають в око традиційні для оригінального дизайну SEAT риси: виразні повністю світлодіодні фари трикутної форми й ефектні ліхтарі денного світла. Потужна передня частина Arona за своєю структурою подібна до моделі Ateca, проте відрізняється підкреслено тривимірним дизайном без зайвої агресивності. Крім того, перенесений на кришку багажного відсіку номерний знак зробив задній бампер потужнішим і візуально збільшив висоту авто. Дизайн даху з розташованими на ньому рейлінгами викликає чіткі асоціації з естетикою позашляховиків. Він має багато спільного з новою мовою дизайну, що характерна для нових моделей SEAT. Винятковість цього автомобіля не викликає жодних сумнівів. Це видно вже в салоні, що вирізняється не лише горизонтальними пропорціями, які підкреслюють розміри автомобіля й створюють чудове відчуття простору всередині, а й неабиякою вишуканістю. Створюючи SEAT Arona, особливу увагу приділяли деталям, аби акцентувати увагу на покращеннях, які позитивно впливають на сприйману якість автомобіля.

Висока консоль позитивно впливає на рівень безпеки й ергономіку, адже кожен елемент розташований так, щоб під час руху водій не відводив очей від дороги. До створення сидіння водія інженери підійшли дуже ретельно, а всі прилади й органи управління обернені до водія. Кожен елемент під рукою, що дає змогу легко виконувати необхідні налаштування й позитивно впливає на рівень безпеки. Сидіння стали комфортнішими й створюють відчуття покращеного захисту, надійно втримуючи пасажирів на місцях. Новий SEAT Arona отримав ексклюзивні тканини, відтінки й кольори. Крім того, варіанти поєднання матеріалів і кольорів оздоблення салону відкривають широке поле для індивідуалізації: наприклад, консоль можна пофарбувати в колір передньої панелі.

У цьому контексті можливості для індивідуалізації Arona надзвичайно важливі. Про це свідчить, зокрема, зростання попиту клієнтів на індивідуальне оздоблення автомобілів за власними вподобаннями. Колірне оформлення Arona поділене на дві частини: перша - нижня частина кузова, друга - дах і передні й задні стійки кузова. Дах може бути сірий, чорний чи оранжевий та кольору кузова. Загалом доступні 68 комбінацій кольорів. Ефектно прикрашає задню стійку вигравіюваний у листовому металі символ «Х», що підкреслює позашляхову стилістику дизайну Arona. Усі автомобілі модельного ряду SEAT мають динамічний, універсальний, технологічний і спортивний характер. Arona зберіг ці риси, та ще й пропонує просторіший салон і гнучкіші можливості для використання.

SEAT Arona поліпшує показники: уже продано 25 000 екземплярів

Поява Arona в дилерських центрах сприяла зростанню продажів SEAT. Менш ніж за три місяці бренд продав 25 000 екземплярів нового кросовера. До кінця року SEAT планує випустити Arona TGI, який стане першим у світі позашляховиком із двигуном на стисненому природному газі.