SEAT al Sol

53 000 панелей для використання енергії сонця

21.06.2018

/         Одна з найбільших у світі сонячних електростанцій на підприємствах автомобільної індустрії розташована на заводі SEAT у Марторелі

/         Площа електростанції еквівалентна сукупній площі сорока футбольних полів, а її 53 000 панелей щороку зменшують викиди CO2 приблизно на 4000 тонн

/         Установка генерує 17 млн кВт⋅год щороку - обсяг, якого вистачить, щоб зарядити 3 мільйони мобільних телефонів або забезпечити потреби містечка з населенням 15 000 осіб

Марторель, 21 червня 2018 р. - 903 хвилини сонячного світла. Стільки триває найдовший світловий день у північній півкулі нашої планети. Літнє сонцестояння відбувається 21 червня, з цього дня починаються три місяці з найбільшою кількістю сонячного світла й найвищими температурами. Жителі Іспанії та Південної Європи щороку насолоджуються сонцем протягом 2500-3000 годин. Саме це джерело енергії використовує SEAT за допомогою однієї з найбільших в автомобільній промисловості сонячних електростанцій:

Сонячна електростанція площею 276 000 кв. м

- Сонячна електростанція площею 276 000 кв. м: 2013 року компанія розмістила на території, еквівалентній сукупній площі 40 футбольних полів, шість сонячних електростанцій, що складаються з понад 53 000  панелей. З моменту введення в експлуатацію модулі цієї установки, розташовані на дахах цехів і тимчасової зони зберігання автомобілів, виробили понад 112 млн кВт⋅год.

- Обсяг енергії, достатній для щоденного заряджання 3 мільйонів  мобільних телефонів протягом року: щороку сонячна електростанція генерує понад 17 млн кВт⋅год. Цього достатньо, щоб забезпечувати потреби жителів 15-тисячного міста або щоденно заряджати 3 мільйони мобільних телефонів протягом року. Згенерована електроенергія використовується на заводі й становить 6% від загальних обсягів енергоспоживання об'єктів компанії в Марторелі. Ця енергія дала змогу виготовити 67 000 автомобілів від початку роботи заводу.

Моніторинг із висоти пташиного польоту

- Моніторинг із висоти пташиного польоту: частину функцій з обслуговування електростанції виконує безпілотник. Раз на місяць він облітає установку й за допомогою візуального датчика й термографічної камери збирає інформацію для аналізу стану панелей і перевірки їхньої справності. Усього проводять 16 польотів на висоті 35 м.

- Цінний актив з погляду екології: ця установка також допомагає робити повітря чистішим, адже дає змогу зменшити щорічний обсяг викидів CO2 майже на 4000 тонн. Такий результат можна порівняти з впливом п'яти Центральних парків - зелених легень, площа яких мала б становити 17 квадратних кілометрів. Мета компанії - удвічі зменшити обсяги споживання води, викидів CO2 та відходів порівняно з 2010 роком.

SEAT

SEAT - єдина компанія, яка проектує, розробляє, виробляє й продає автомобілі в Іспанії. Міжнародний бренд зі штаб-квартирою в Марторелі (Барселона), який входить до складу концерну Volkswagen, експортує 80% автомобілів і представлений у більш ніж 80 країнах. 2017 року прибуток SEAT після сплати податків становив 281 млн євро, а обсяги продажів в усьому світі - майже 470 000 автомобілів.

Кількість персоналу SEAT Group перевищує 15 000 фахівців. У трьох виробничих центрах компанії, розташованих у Барселоні (Barcelona), муніципалітеті Ал-Прат-да-Любрагат (El Prat de Llobregat) та Марторелі (Martorell), виготовляють надзвичайно успішні моделі Ibiza, Leon й Arona. Крім того, у Чеській Республіці компанія випускає Ateca й Toledo, у Португалії - модель Alhambra, у Словаччині - Mii.

Міжнародна компанія має власний технічний центр, що слугує своєрідним осередком знань: над створенням інновацій для найбільшого промислового інвестора Іспанії у сфері розробок і досліджень тут працює тисяча інженерів. Модельний ряд SEAT уже оснащується передовими комунікаційними рішеннями. А зараз компанія прагне реалізувати глобальний перехід на цифрові технології для впровадження мобільності майбутнього.