Стратегічна основа глобалізації

SEAT очолить діяльність Volkswagen Group із розширення в Північній Африці

21.06.2018

 / Концерн здійснює децентралізацію своєї територіальної структури для підвищення швидкості й ефективності

Марторель, 21 червня 2018 року - Компанія Volkswagen AG поклала на SEAT відповідальність за розширення сфери впливу концерну в Північній Африці. Відтепер іспанська компанія координуватиме стратегію концерну й місцевих брендів у регіоні та визначатиме напрямки взаємодії й розширення партнерства з іншими компаніями. Рішення прийнято відповідно до стратегії Volkswagen Group щодо децентралізації організаційної структури для підвищення швидкості й ефективності роботи.

Концерн Volkswagen Group довірив SEAT роль провідного бренда

Президент SEAT Лука де Мео (Luca de Meo) зазначив: «Після успішного відкриття складального заводу в м. Релізан, який працює на повну потужність, концерн Volkswagen Group довірив SEAT роль провідного бренда, відповідального за Північну Африку. Керувати впровадженням стратегії концерну на цьому новому ринку - дуже відповідальна справа, і ми зробимо для цього все можливе».
Північна Африка - один із ключових регіонів у стратегії глобалізації SEAT. Компанія прагне розширити свою міжнародну представленість за межами Європи та зміцнити власні позиції на п'яти континентах. Алжир відіграє в цій стратегії важливу роль, адже поряд з Німеччиною, Іспанією, Великобританією і Францією він належить до глобальних ринків SEAT із найвищими продажами 2018 року. Крім того, країна демонструє найкращі темпи зростання кількості поставок - із січня по травень тут продали 10 700 автомобілів, тоді як за аналогічний період попереднього року продажі становили 1000 одиниць. До того ж SEAT має міцні позиції в інших країнах регіону, як-от Марокко й Туніс.

Завод у м. Релізан - опора SEAT у Північній Африці

Завод у м. Релізан - опора SEAT у Північній Африці
У липні 2017 року концерн Volkswagen Group і його імпортер в Алжирі компанія SOVAC відкрили мультибрендовий складальний завод у м. Релізан (Relizane), розташованому за 280 км на південний захід від столиці країни - м. Алжир (Algiers). Компанія SEAT керувала реалізацією цього проекту від початку, а зараз відповідальність бренда розширилася на весь регіон.
Введення в експлуатацію заводу в Релізані й складання Ibiza нового покоління сприяло різкому зростанню продажів SEAT в Алжирі. Крім того, протягом кількох наступних тижнів тут розпочнуться продажі Leon й Arona. Усі три моделі виготовляють у Марторелі, а остаточно складають у м. Релізан. На цьому ж заводі складають кілька моделей Volkswagen, Škoda та Volkswagen Комерційні автомобілі, призначених для ринку Алжиру. Ще одне завдання SEAT - сприяти створенню мережі постачальників для автомобільної галузі Алжиру, щоб налагодити розроблення й складання нових моделей на території країни.

SEAT

SEAT - єдина компанія, яка проектує, розробляє, виробляє й продає автомобілі в Іспанії. Міжнародний бренд зі штаб-квартирою в Марторелі (Барселона), який входить до складу концерну Volkswagen, експортує 80% автомобілів і представлений у більш ніж 80 країнах. 2017 року прибуток SEAT після сплати податків становив 281 млн євро, а обсяги продажів в усьому світі - майже 470 000 автомобілів.

Кількість персоналу SEAT Group перевищує 15 000 фахівців. У трьох виробничих центрах компанії, розташованих у Барселоні (Barcelona), муніципалітеті Ал-Прат-да-Любрагат (El Prat de Llobregat) та Марторелі (Martorell), виготовляють надзвичайно успішні моделі Ibiza, Leon й Arona. Крім того, у Чеській Республіці компанія випускає Ateca й Toledo, у Португалії - модель Alhambra, у Словаччині - Mii.

Міжнародна компанія має власний технічний центр, що слугує своєрідним осередком знань: над створенням інновацій для найбільшого промислового інвестора Іспанії у сфері розробок і досліджень тут працює тисяча інженерів. Модельний ряд SEAT уже оснащується передовими комунікаційними рішеннями. А зараз компанія прагне реалізувати глобальний перехід на цифрові технології для впровадження мобільності майбутнього.