Вирішальний крок у межах стратегії глобалізації

SEAT підписує угоду про долучення до спільного підприємства Volkswagen Group China й JAC

09.07.2018

/  SEAT стане акціонером компанії, створеної брендами Volkswagen Group China й JAC, і буде провідним брендом концерну в цьому проекті

/ Іспанський автовиробник братиме активну участь у створенні науково-технічного центру в Китаї, головними темами якого будуть електромобілі, цифрова інтеграція й автономне кермування

/ Згодом спільне підприємство презентуватиме платформу BEV

Бренд SEAT представлять на китайському ринку

Берлін, 9 липня 2018 року - SEAT вирушає до Китаю. Партнери спільного підприємства JAC Volkswagen Automotive Co. Ltd. - компанії Volkswagen Group China та Anhui Jianghuai Automobile Group Corp. Ltd (JAC), підписали із SEAT Меморандум про взаєморозуміння. Відповідно до документа іспанська компанія долучається до співпраці й буде провідним брендом Volkswagen Group у цьому проекті. Нині в столиці Німеччини угоду підписали президент SEAT Лука де Мео (Luca de Meo), президент Volkswagen Group China д-р Йочем Хейзманн (Dr. Jochem Heizmann) і президент JAC Ан Джин (An Jin) в присутності федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель (Angela Merkel) і прем'єр-міністра Китаю Лі Кецян (Li Keqiang).

Підписання Меморандуму про взаєморозуміння - доленосна подія для SEAT. Відколи торік створили спільне підприємство, іспанська компанія вкладала чимало ресурсів у дизайн, дослідження й розробки. Відповідно до угоди SEAT стає акціонером JAC Volkswagen, а отже, у 2020-2021 роках іспанський автовиробник з'явиться на китайському ринку.

Після підписання президент SEAT Лука де Мео (Luca de Meo) проголосив: «Наша участь у спільному підприємстві є визначною віхою для SEAT. Це важливий день в історії компанії, адже розпочинається нова епоха глобалізації бренда й стрімкого розвитку електромобілів. У Китаї SEAT отримає чимало можливостей. Ми впроваджуватимемо рішення мобільності задля потреб клієнтів і матимемо чудовий шанс вивчати тренди майбутнього, що розвиваються в Китаї».

Згідно з меморандумом про взаєморозуміння компанії SEAT, Volkswagen Group China й JAC започаткують науково-технічний центр задля розробки електромобілів, комунікаційних можливостей і технологій автономного кермування, зокрема необхідних деталей і компонентів та базових технологій, упровадження яких заплановано на 2021 рік. До того ж спільне підприємство випустить конкурентоспроможну платформу для електромобілів (BEV).