XPLORA: з Тель-Авіва до Барселони

SEAT і Noveto спільно розробляють нову автомобільну аудіосистему, яка передає звук із джерела безпосередньо у вуха

13.09.2018

 /        Угода про співпрацю виникла завдяки XPLORA - ініціативі SEAT, що функціонує в Тель-Авіві й створена для покращення вражень від керування та для розроблення нових рішень у сфері мобільності

 /        Це перший із восьми напрямів для співпраці, відібраних SEAT у червні минулого року

 /        Рішення Noveto дає змогу динамічно спрямовувати звук із будь-якого пристрою безпосередньо у вуха конкретної людини

 /        У результаті кожен пасажир може слухати власний звуковий потік без використання навушників чи традиційних динаміків

Барселона / Тель-Авів, 13 вересня 2018 року. - SEAT і Noveto підписали угоду про випробування нової революційної технології, яка може радикально змінити враження від користування автомобілем. Система генерує звук безпосередньо у вухах кожного пасажира, тож у разі спільного використання кількома людьми автомобіль стане більш персоналізованим і комфортним середовищем для кожного з них.

 

 Персональний звук - з наукової фантастики в реальність

Компанія Noveto, партнер SEAT у цьому проекті, розробила першу у світі систему «динамічно сфокусованого звуку». Ця технологія дає змогу кожному з пасажирів автомобіля насолоджуватися високоякісним звучанням без ізоляції від оточення, не створюючи незручностей для супутників. Тож батьки, що сидять попереду, слухатимуть обрану ними музику, а діти на задньому сидінні чутимуть звук своїх розважальних пристроїв, і все це - одночасно й без використання навушників.

Проект XPLORA демонструє успіхи в розробці реальних рішень

Менеджер із цифрових технологій компанії SEAT Фабіан Сіммер (Fabian Simmer) та директор із розвитку бізнесу Аранткса Алонсо (Arantxa Alonso) підписали угоду з представниками Noveto Даніелем Джаммером (Daniel Jammer) і Томером Шані (Tomer Shani). Документ закріплює рішення про запуск проекту, результати діяльності якого мають бути представлені в грудні поточного року. Компанія Champion Motors Ltd., імпортер бренда в Ізраїлі, також бере участь у проекті.

Щоб інтегрувати технологію в автомобіль SEAT, компанія Noveto виділила окрему команду. Фахівці мають продемонструвати практичну можливість успішної інтеграції та використання рішення Noveto в серійному автомобілі. Зокрема, команда покаже конкретні приклади використання, наприклад, водій приймає вхідні дзвінки, водночас пасажир слухає обрану ним музику.

 

SEAT прагне бути рушієм інновацій у сфері розробки таких технологій

 «Застосування цієї технології дасть нам змогу відкрити широкі перспективи для власників приватних автомобілів, зокрема тих, що використовуються спільно. Можливість разом подорожувати в автомобілі з підтриманням певного рівня конфіденційності - важливе завдання, вирішення якого стає дедалі ближчим завдяки запропонованому компанією Noveto варіанту, який ми сподіваємося впровадити у своїх автомобілях», - зазначив менеджер SEAT із цифрових технологій Фабіан Сіммер. «SEAT прагне бути рушієм інновацій у сфері розробки таких технологій, і ми дуже пишаємося результатами проекту XPLORA. Сподіваємося, що він стане першим із багатьох революційних проектів такого типу», - підсумовує Сіммер.

 «Відома своїми інноваціями в автомобільній сфері компанія SEAT - ідеальний партнер, який допоможе нам пришвидшити інтеграцію революційної технології Noveto в автомобіль», - коментує генеральний директор Noveto Браян Уоллес (Brian Wallace). «Обидві компанії мають спільний погляд на те, як розроблена Noveto технологія допоможе SEAT зберігати позиції лідера й водночас сприяти покращенню користувацького досвіду власників автомобілів SEAT».

 XPLORA - шлях у майбутнє

Цей нещодавно запущений проект став можливим завдяки XPLORA - ініціативі, спрямованій на активізацію взаємодії з новими ізраїльськими стартапами й іншими зацікавленими сторонами, які працюють у сфері технологій і мобільності, а також на виявлення інноваційних проектів, які сприятимуть створенню в майбутньому рішень і бізнес-моделей для SEAT.

Співпраця з Noveto стала першим із 8 варіантів потенційного партнерства, які компанія SEAT розглядала з червня цього року після завершення початкового етапу ініціативи XPLORA. Команда досягла великих успіхів у відборі проектів і партнерів, які можуть перетворитися на реальну можливість для генерування рішень, придатних для впровадження в автомобілях SEAT. Зараз триває перевірка самої концепції, а створення цієї ініціативи та її вплив на процес розроблення автомобілів і різні рішення, які впливатимуть на мобільність майбутнього, дають підстави сподіватися на вагомі результати.