Паризький автосалон

SEAT демонструє новинки в Парижі

04.10.2018

/        Бренд відкриває тимчасові торгові точки на площі Сен-Лазар і в універмазі «Le BHV Marais»

/        Моделі на стиснутому природному газі можна протестувати в «Green Test Center» на площі Згоди

/        На Паризькому автосалоні триває світова прем'єра моделі SEAT Arona TGI

/        Tarraco замикає лінійку кросоверів бренда

Париж, 4 жовтня 2018 року. - SEAT вирушає до Парижа з новинками. Адже нині у французькій столиці стартує автосалон. Сьогодні ж SEAT відкриває дві тимчасові торгові точки, аби перенести нові моделі на паризькі вулиці й потішити прихильників бренда.

 SEAT Arona відсьогодні показують на відомій площі Сен-Лазар

SEAT Arona відсьогодні показують на відомій площі Сен-Лазар, де парижани можуть поїздити автомобілем і дізнатися про його обладнання. У суботу в універмазі «Le BHV Marais», що в наймоднішому кварталі Парижа, відкривається простір суббренда CUPRA. Усередині пануватимуть вишуканість, неповторність, якість й особистісний підхід. Тут можна буде купити продукти обмеженої серії й унікальні аксесуари з нової лінійки, яку CUPRA випускає в співпраці з іншими знаковими брендами, зокрема Fabike, L.G.R, Trakatan.

Президент SEAT Лука де Мео (Luca de Meo) зазначив: «Париж - вдале місце для показу новітніх автомобілів Tarraco й Arona TGI. До 2020 року маємо намір випускати нову модель кожні півроку. Ми прийняли цей виклик, щоб показати можливості компанії. Аби наблизитися до людей, переносимо автомобілі туди, де вони й мають бути - на вулиці міста».

На площі Згоди охочі можуть провести тест-драйв автомобілів Leon та Ibiza

 Під час Паризького автосалону в «Green Center» на площі Згоди охочі можуть провести тест-драйв автомобілів Leon та Ibiza на стиснутому природному газі. Уперше на експозиції з'явиться Arona TGI. Це перший у світі кросовер із двигуном на природному газі - чистому й ефективному паливі з низькими викидами. SEAT випускає вже четверту модель із двигуном TGI. Лінійка іспанського бренда найбільша серед європейських автовиробників.

На честь 120-ліття Паризького автосалону 30 вересня на площі Згоди пройшов парад, у якому взяв участь і славетний SEAT 600.

Уся лінійка кросоверів на Паризькому автосалоні

Нині в Парижі можна побачити повну лінійку кросоверів SEAT - Arona, Ateca й Tarraco. Цьогоріч під гаслом «Чому не зараз?» бренд продемонструє можливості нового автомобіля Tarraco. У спеціальній інтерактивній кімнаті із дзеркальними стінами відвідувачі опиняються в центрі всесвіту Tarraco. Нова модель покликана привабити покупців, поліпшити імідж бренда й принести компанії щедрі прибутки. На стенді SEAT є великі дисплеї, на яких відвідувачі можуть конфігурувати моделі Ibiza, Arona, Leon, Ateca чи Tarraco.

SEAT Tarraco - новий флагман бренда

З новим кросовером бренд входить до категорії позашляховиків на 7 місць. Презентація моделі відбулася 18 вересня в Таррагоні. Особливості дизайну Tarraco визначають напрямок для наступних моделей бренда. Провідний кросовер SEAT вирізняється дизайном і функціональністю, спортивністю й комфортом, доступністю та якістю, технологічністю й емоційністю. Двигуни потужністю 150 і 190 к.с. мають систему безпосереднього впорскування, турбонаддув і систему СТАРТ-СТОП.

SEAT Arona TGI - перший на ринку кросовер на стиснутому природному газі

Arona TGI є першим кросовером бренда на природному газі - екологічній альтернативі бензину чи дизельному пальному. Автомобіль створили, розробили й вироблятимуть на головних потужностях SEAT у Марторелі. Модель є кроком уперед у межах програми вдосконалення автомобілів, адже з нею власники дбають про довкілля й заощаджують кошти. Новий трициліндровий двигун TGI із 12 клапанами й шестиступеневою МКП має запас ходу 400 км на газі й 160 км на бензині.

CUPRA Ateca - поява нового бренда

CUPRA Ateca - це перша модель нового бренда CUPRA. Авто поєднує спортивний характер і комфорт для щоденних поїздок. Унікальний стиль, особистість і технологічне обладнання ставлять CUPRA Ateca поруч з автомобілями преміум-класу. Авто має чотирициліндровий двигун 2.0 TSI потужністю 300 к.с. із семиступеневою коробкою передач DSG.