Піонери технологій

Видання «Financial Times» визнало SEAT загальноєвропейським лідером у сфері цифрової трансформації

22.11.2018

 /         Звіт «Financial Times» включає перелік зі 100 європейських компаній - лідерів у сфері впровадження цифрових технологій

/         Особливістю обраних компаній є здатність адаптуватися до нових технологій за допомогою інноваційних методів

/         Компанія SEAT була окремо відзначена за досягнення у сфері подолання цифрових викликів на виробництві

Марторель, 22 листопада 2018 року. - За результатами дослідження, проведеного престижним британським виданням «Financial Times», компанія SEAT визнана лідером у сфері цифрової трансформації. Автори публікації в співпраці з Google, Nesta й фондом «The Innovation Foundation» відібрали з-поміж 4000 кандидатів усього 100 організацій, окремих людей і компаній із Європи, що належать до лідерів у сфері цифрової трансформації, яка є ключовим чинником економічного зростання, створення робочих місць і виходу на нові ринки. Компанія SEAT удостоїлася визнання «Financial Times» за поточну програму інновацій на головному заводі в Марторелі, спрямовану на подолання цифрових викликів на виробництві.

Промисловість 4.0 як ключовий чинник переходу SEAT на цифрові технології

Президент SEAT Лука де Мео (Luca de Meo) зазначив, що «...впровадження цифрових технологій є стратегічним пріоритетом. За обсягами інвестицій у сферу досліджень і розробок SEAT посідає провідні позиції серед іспанських компаній, а зусилля бренда зосереджені на розробленні нових технологій для підвищення продуктивності та диверсифікації бізнесу. Ми працюємо над тим, щоб стати еталоном мобільності майбутнього. Той факт, що видання «Financial Times» включило нас до 100 провідних європейських компаній у сфері цифрової трансформації, є важливим визнанням зусиль компанії і всієї команди».

Промисловість 4.0 як ключовий чинник переходу SEAT на цифрові технології

SEAT здійснює амбітний процес трансформації. У його межах усю виробничу діяльність компанії адаптують до цифрового середовища з використанням найбільш революційних технологій на ринку. Іспанський автовиробник розробляє і впроваджує у сфері виготовлення автомобілів цифрові інструменти й рішення, які дають компанії змогу підвищити ефективність та гнучкість і стати більш динамічною. До прикладів належать, зокрема, використання можливостей штучного інтелекту, колаборативних роботів, віртуальної реальності й великих даних на заводі в Марторелі задля радикальних змін процесу проектування й виготовлення автомобілів.

SEAT - єдина компанія, яка проектує, розробляє, виробляє й продає автомобілі в Іспанії. Міжнародний бренд зі штаб-квартирою в Марторелі (Барселона), який входить до складу концерну Volkswagen, експортує 80% автомобілів і представлений у більш ніж 80 країнах. 2017 року прибуток SEAT після сплати податків становив 281 млн євро, а обсяги продажів в усьому світі - майже 470 000 автомобілів.

Кількість персоналу SEAT Group перевищує 15 000 фахівців. У трьох виробничих центрах компанії, розташованих у Барселоні (Barcelona), муніципалітеті Ал-Прат-да-Любрагат (El Prat de Llobregat) та Марторелі (Martorell), виготовляють надзвичайно успішні моделі Ibiza, Leon й Arona. Крім того, у Чеській Республіці компанія випускає Ateca й Toledo, у Португалії - модель Alhambra, у Словаччині - Mii.

Міжнародна компанія має власний технічний центр, що слугує своєрідним осередком знань: над створенням інновацій для найбільшого промислового інвестора Іспанії у сфері розробок і досліджень тут працює тисяча інженерів. Модельний ряд SEAT уже оснащується передовими комунікаційними рішеннями. А зараз компанія прагне реалізувати глобальний перехід на цифрові технології для впровадження мобільності майбутнього.