Черговий крок уперед у межах стратегії глобалізації SEAT

Volkswagen Group China, JAC і SEAT підписали нову угоду, яка відкриває широкі можливості для впровадження електромобільності в Китаї

28.11.2018

/         Протокол про наміри, підписаний Volkswagen Group China, JAC і SEAT, відкриває перед партнерами нові можливості для активізації роботи з розроблення рішень у сфері електромобільності в Китаї

/         Технології й можливості продуктів партнерів будуть використані для розроблення електричної платформи на акумуляторних батареях

/         До 2021 року компанія JAC Volkswagen представить бренд SEAT і розпочне спільну роботу над електрифікацією продуктів SEAT

/         Уже наприкінці 2018 року розпочнеться будівництво науково-дослідного центру JAC Volkswagen

Мадрид, 28 листопада 2018 року. - Сьогодні компанія SEAT підписала Протокол про наміри з компаніями Volkswagen Group China та Anhui Jianghuai Automobile Group Corp., Ltd (JAC). Церемонія пройшла в палаці Монклоа (офіційній резиденції прем'єр-міністра Іспанії) у присутності президента Китаю Сі Цзіньпіна (Xi Jingping) та прем'єр-міністра Іспанії Педро Санчеза (Pedro Sánchez). Угоду підписали голова Ради директорів Volkswagen AG д-р Герберт Дісс (Dr. Herbert Diess), президент JAC Ан Джінь (An Jin) і президент SEAT Лука де Мео (Luca de Meo).

«Електромобільність поряд із переходом на цифрові технології, удосконаленням сфери комунікацій та автономним керуванням належить до майбутнього індустрії мобільності. Китай зарекомендував себе як важлива рушійна сила цього процесу»

Угода передбачає використання партнерами своїх технологій і сильних сторін продуктів для розроблення електричної платформи на акумуляторних батареях, виробництво на базі якої здійснюватиметься на потужностях JAC Volkswagen. До 2021 року компанія JAC Volkswagen представить бренд SEAT і розпочне спільну роботу над електрифікацією продуктів SEAT. Вже наприкінці 2018 року розпочнеться будівництво науково-дослідного центру JAC Volkswagen, діяльність якого буде зосереджена на сфері комунікацій, автономному керуванні й інших стратегічних напрямах майбутнього. Підписання угоди стане новим імпульсом для зміцнення партнерства між Volkswagen Group China, SEAT і компанією JAC, які спільно працюватимуть на важливому для Китаю ринку електромобільності.

«Електромобільність поряд із переходом на цифрові технології, удосконаленням сфери комунікацій та автономним керуванням належить до майбутнього індустрії мобільності. Китай зарекомендував себе як важлива рушійна сила цього процесу», - заявив д-р Герберт Дісс, голова Ради директорів Volkswagen AG. «Це партнерство також є доказом переваг глобалізованого підходу до впровадження дружньої до довкілля мобільності».

«Угода з Volkswagen Group China і компанією JAC відкриває перед нами нові можливості для реалізації стратегічних зусиль із виводу бренда SEAT на ринок Китаю»

Президент SEAT Лука де Мео зазначив: «Угода з Volkswagen Group China і компанією JAC відкриває перед нами нові можливості для реалізації стратегічних зусиль із виводу бренда SEAT на ринок Китаю. Це черговий крок уперед у межах упровадження стратегії глобалізації компанії. Китай є лідером ринку електромобілів, і SEAT прагне пришвидшувати розвиток цієї технології задля реагування на потреби клієнтів та зменшення впливу мобільності на довкілля».

У липні минулого року в Берліні в присутності канцлера Німеччини Ангели Меркель і прем'єр-міністра Китаю Лі Кецяна (Li Keqiang) компанії SEAT, Volkswagen Group China і JAC підписали угоду, згідно з якою SEAT увійшов до складу спільного підприємства й став провідним брендом концерну Volkswagen у межах цього проекту. З моменту створення спільного підприємства у 2017 році SEAT ділився своїми здобутками у сфері дизайну та результатами науково-дослідної діяльності.

Цей протокол про наміри допоможе концерну Volkswagen досягти нових успіхів на ринку Китаю й закріпити позицію SEAT як лідера у впровадженні передбачених угодою ініціатив. Продукти, які виготовлятимуть на базі електричної платформи на акумуляторних батареях, покликані забезпечити потреби китайських клієнтів у сфері електромобільності. Створений спільними зусиллями науково-дослідний центр розроблятиме технології зв'язку та автономного керування з урахуванням особливостей китайського ринку.

SEAT - єдина компанія, яка проектує, розробляє, виробляє й продає автомобілі в Іспанії. Міжнародний бренд зі штаб-квартирою в Марторелі (Барселона), який входить до складу концерну Volkswagen, експортує 80% автомобілів і представлений у більш ніж 80 країнах. 2017 року прибуток SEAT після сплати податків становив 281 млн євро, а обсяги продажів в усьому світі - майже 470 000 автомобілів.

Кількість персоналу SEAT Group перевищує 15 000 фахівців. У трьох виробничих центрах компанії, розташованих у Барселоні (Barcelona), муніципалітеті Ал-Прат-да-Любрагат (El Prat de Llobregat) та Марторелі (Martorell), виготовляють надзвичайно успішні моделі Ibiza, Leon й Arona. Крім того, у Чеській Республіці компанія випускає Ateca й Toledo, у Португалії - модель Alhambra, у Словаччині - Mii.

Міжнародна компанія має власний технічний центр, що слугує своєрідним осередком знань: над створенням інновацій для найбільшого промислового інвестора Іспанії у сфері розробок і досліджень тут працює тисяча інженерів. Модельний ряд SEAT уже оснащується передовими комунікаційними рішеннями. А зараз компанія прагне реалізувати глобальний перехід на цифрові технології для впровадження мобільності майбутнього.