Запорука здоров’я

2018 року передовий медичний центр SEAT щодня обслуговував понад 325 робітників

30.01.2019

/ Торік у лікувально-реабілітаційному центрі CARS провели понад 70 000 процедур задля профілактики, підтримання здоров'я та реабілітації

/ Найбільший попит мали ортопедичні й фізіотерапевтичні послуги, а кардіологи й гінекологи на ранній стадії діагностували 50 нових випадків патологій

/ Перевагами обслуговування в цьому інноваційному центрі скористалася майже третина персоналу

/ SEAT докладає великих зусиль для боротьби за здоров'я своїх робітників і зниження кількості нещасних випадків

Марторель, 30 січня 2019 року. - 2018 року лікувально-реабілітаційний центр CARS компанії SEAT провів понад 70 000 консультацій, діагностичних досліджень, профілактичних і відновлювальних процедур та біомеханічних тестів, або 325 планових прийомів співробітників на день. Протягом другого року діяльності центру його послугами скористалася 4671 людина, а це майже третина від кількості персоналу SEAT. На створення центру з унікальним у масштабах Іспанії обладнанням компанія SEAT витратила 3,3 мільйона євро.

У центрі CARS понад 15 000 співробітників SEAT мають змогу отримати послуги спеціалістів з ортопедії, кардіології, гінекології, психіатрії, діагностики за медичними зображеннями, фізіотерапії та реабілітації. Крім того, тут працює єдина в Іспанії біомеханічна лабораторія, в якій проектують робочі місця, враховуючи вимоги ергономіки. Це дає змогу точніше планувати відновлення після травм для повернення до роботи. Майже за два роки діяльності центр CARS став взірцем корпоративного медичного обслуговування.

 

«CARS дає всім працівникам можливість скористатися перевагами високоякісного медичного обслуговування..»

За словами віце-президента SEAT з персоналу Хав'єра Роса (Xavier Ros), «CARS дає всім працівникам можливість скористатися перевагами високоякісного медичного обслуговування без відриву від виробництва й без тривалого очікування. Популярність центру серед персоналу свідчить, що наші працівники високо цінують турботу SEAT про їхнє здоров'я». Своєю чергою, очільниця відділу охорони праці й техніки безпеки компанії SEAT доктор Патрісія Сач (Patricia Such) зазначила: «Показники діяльності CARS свідчать, що майже за два роки діяльності цей передовий центр став справжнім взірцем у сфері корпоративного медичного обслуговування».

Діяльність CARS у цифрах

2018 року найбільший попит мали послуги CARS у сфері ортопедії та фізіотерапії. Було проведено 14 642 процедури для лікування травм, а в 41 випадку лікування закінчилося хірургічним втручанням без очікування операції. Фахівці на чолі з відомим фізіотерапевтом Тоні Бове (Toni Bové) провели 40 897 фізіотерапевтичних процедур, тобто в середньому щодня виконували понад 190 реабілітаційних процедур.

У межах діагностики за медичними зображеннями тут здійснили 4075 ультразвукових досліджень, 1123 рентгенологічних дослідження, зробили 516 мамограм, виконали 266 ін'єкцій збагаченої тромбоцитами плазми. Крім того, гінекологи провели 1145 консультацій: у 18 випадках виявили передпухлинний стан, а в трьох випадках діагностували рак на початковій стадії зі сприятливим прогнозом. SEAT - єдина іспанська компанія, що пропонує щорічний безкоштовний гінекологічний огляд понад 3000 працівниць. Рання діагностика дає змогу негайно почати лікування й сприяє кращим результатам.

Торік кардіологи, послуги яких найпопулярніші серед персоналу компанії, провели 1248 консультацій і виявили 39 патологій. І, нарешті, 1384 відвідувачі отримали послуги спеціалістів із психічного здоров'я, психології та психіатрії. Ці фахівці покликані поліпшити якість життя працівників, адже допомагають їм розв'язувати проблеми як в особистому житті, так і на роботі.

Розширення сфери відповідальності CARS на персонал компаній Volkswagen Group

Великі зусилля центр CARS спрямовує й на профілактику. Яскравим прикладом плідної діяльності в цьому напрямі слугують 897 консультацій перед поверненням до роботи, проведених 2018 року. Мета цих заходів - забезпечити фізичну готовність працівників до виходу на робоче місце після травми. Згадані заняття, а також 575 планових консультацій перед поверненням до навчання, 2760 тренувань під наглядом фахівців за програмою CARSfit та 566 тестів, проведених у біомеханічній лабораторії, активно сприяли зниженню ризику травматизму на робочих місцях. Тож кількість нещасних випадків порівняно з 2017 роком знизилася на 43%, що є доказом турботи SEAT про здоров'я своїх працівників.

Розширення сфери відповідальності CARS на персонал компаній Volkswagen Group

2018 року розпочався етап охоплення профілактичною допомогою у сфері охорони здоров'я, техніки безпеки, екстреної допомоги й підтримання здорового способу життя всіх співробітників компаній Volkswagen Group в Іспанії. Наразі медичне обслуговування в Іспанії отримують близько 17 800 осіб, а це 75% від кількості персоналу концерну в країні. Це розширення здійснюється поступово й протягом наступних років дасть змогу охопити понад 23 000 кваліфікованих працівників.

SEAT - єдина компанія, яка проектує, розробляє, виробляє й продає автомобілі в Іспанії. Міжнародний бренд зі штаб-квартирою в Марторелі (Барселона), який входить до складу концерну Volkswagen, експортує 80% автомобілів і представлений у більш ніж 80 країнах. 2017 року прибуток SEAT після сплати податків становив 281 млн євро, а обсяги продажів в усьому світі - майже 470 000 автомобілів.

Кількість персоналу SEAT Group перевищує 15 000 фахівців. У трьох виробничих центрах компанії, розташованих у Барселоні (Barcelona), муніципалітеті Ал-Прат-да-Любрагат (El Prat de Llobregat) та Марторелі (Martorell), виготовляють надзвичайно успішні моделі Ibiza, Leon й Arona. Крім того, у Чеській Республіці компанія випускає Ateca й Toledo, у Португалії - модель Alhambra, у Словаччині - Mii.

Міжнародна компанія має власний технічний центр, що слугує своєрідним осередком знань: над створенням інновацій для найбільшого промислового інвестора Іспанії у сфері розробок і досліджень тут працює тисяча інженерів. Модельний ряд SEAT уже оснащується передовими комунікаційними рішеннями. А зараз компанія прагне реалізувати глобальний перехід на цифрові технології для впровадження мобільності майбутнього.