Приваблення й утримання талантів

SEAT уп’яте визнаний найкращим роботодавцем

31.01.2019

/Автовиробник уже п'ятий рік поспіль отримує відзнаку, що свідчить про визнання його як однієї з найкращих компаній для роботи в Іспанії

/ Нагорода відзначає високі досягнення SEAT як роботодавця та взірцеві в масштабах Іспанії умови праці персоналу чисельністю понад 15 000 осіб

Марторель, 31 січня 2019 року. - SEAT - одна з найкращих компаній для роботи в Іспанії: саме про це свідчить знак визнання інституту Top Employer, який уже п'ятий рік поспіль відзначає автовиробника цією нагородою. Сертифікат використовують, щоб оцінювати компанії з усього світу, які пропонують найкращі умови праці й найбільш привабливі для працівників.

Визнання SEAT найкращим роботодавцем в Іспанії свідчить про результативність зусиль компанії, спрямованих на забезпечення професійного розвитку працівників і створення ідеальних умов для роботи. SEAT отримав цю відзнаку першим серед виробників автомобільної галузі Іспанії. Протягом останніх років компанія дотримується кадрової політики, згідно з якою ключове місце в кожній ініціативі відводиться умовам праці, гнучкості, можливостям для кар'єрного зростання та добробуту працівників.

 

SEAT - одна з найкращих компаній для роботи в Іспанії

Віце-президент SEAT з персоналу Хав'єр Рос (Xavier Ros) підкреслив: «У ситуації, коли зміна професійних профілів галузі неминуча, визнання найкращим роботодавцем зміцнює наші позиції одразу на двох напрямах. По-перше, це визнання досягнень усього персоналу, тож працівники можуть ще більше пишатися роботою в SEAT й усвідомлювати, що їхнє майбутнє пов'язане з компанією. По-друге, це сигнальний вогонь для приваблення талановитих фахівців різних спеціальностей, які інакше могли б і не здогадуватися про умови для успішної кар'єри в компанії, бізнес-модель якої зазнає глибоких перетворень».

SEAT - одна з найкращих компаній для роботи в Іспанії

Компанія SEAT, чисельність персоналу якої перевищує 15 000 співробітників, є найбільшим роботодавцем галузі в Іспанії. 97% робітників SEAT працюють на умовах безстрокового трудового договору. Забезпечення балансу між роботою й особистим життям, профілі відбору талантів, спеціалізована підготовка згідно з концепцією «Промисловість 4.0» та послуги, спрямовані на турботу про здоров'я й гарне самопочуття фахівців - ось лише деякі приклади заходів компанії щодо забезпечення якості працевлаштування й приваблення талантів.

Колективний трудовий договір і нова стратегія ідентифікації бренда

Трудові відносини в компанії визначаються підписаним 2016 року колективним трудовим договором, положення якого гнучкі й сучасні. Він включає вдосконалення системи змінної винагороди, нові заходи для підвищення конкурентоспроможності й підготовки компанії до збільшення обсягів виробництва, яке має місце протягом останніх років. На додачу до інших покращень договір забезпечив консолідацію системи змінної винагороди, підвищення заробітної плати за кількома методиками й розширення соціального пакета для працівників (наприклад, збільшення тривалості оплачуваної відпустки).

Поза межами колективного трудового договору компанія впровадила нову стратегію ідентифікації бренда на ринку трудових ресурсів, що включає кілька ініціатив щодо приваблення й утримання талантів. Серед найвагоміших SEAT DisrUP - захід, спрямований на налагодження зв'язків із перспективними талантами. У межах цієї ініціативи молоді спеціалісти мали змогу запропонувати власні рішення у сфері мобільності для великих міських агломерацій. Ініціативи об'єднані під дахом проекту SEAT Talent Xperience. З його допомогою компанія прагне привабити фахівців у сфері інженерних наук і цифрових технологій, які допоможуть упоратися з викликами майбутнього.

Визначальні аспекти - навчання та охорона здоров'я

Навчання - ключовий чинник зростання й розвитку працівників SEAT. За останні роки компанія щороку інвестувала близько 17 мільйонів євро в процес безперервної перепідготовки персоналу. Серед іншого SEAT упровадив орієнтовану на всіх працівників програму тренінгів, зосереджену на пов'язаних із «Промисловістю 4.0» викликах майбутнього. Програма спрямована на підвищення поінформованості щодо реального значення концепції «Промисловість 4.0», ключової ролі людських ресурсів і постійного навчання в процесі четвертої промислової революції. На сьогодні участь у програмі взяли понад 2000 співробітників.

Ще один аспект, що виділяє SEAT серед конкурентів - турбота про здоров'я й гарне самопочуття робітників. Опікується цим лікувально-реабілітаційний центр CARS, де всі співробітники SEAT можуть скористатися професійними послугами з профілактики, підтримання здоров'я й реабілітації. Обслуговують їх лікарі-ортопеди, кардіологи, гінекологи, психіатри, спеціалісти у сфері діагностики за медичними зображеннями, фізіотерапевти та фахівці з лікувальної фізкультури й реабілітації. 2018 року підрозділи центру провели понад 70 000 процедур.

SEAT - єдина компанія, яка проектує, розробляє, виробляє й продає автомобілі в Іспанії. Міжнародний бренд зі штаб-квартирою в Марторелі (Барселона), який входить до складу концерну Volkswagen, експортує 80% автомобілів і представлений у більш ніж 80 країнах. 2017 року прибуток SEAT після сплати податків становив 281 млн євро, а обсяги продажів в усьому світі - майже 470 000 автомобілів.

Кількість персоналу SEAT Group перевищує 15 000 фахівців. У трьох виробничих центрах компанії, розташованих у Барселоні (Barcelona), муніципалітеті Ал-Прат-да-Любрагат (El Prat de Llobregat) та Марторелі (Martorell), виготовляють надзвичайно успішні моделі Ibiza, Leon й Arona. Крім того, у Чеській Республіці компанія випускає Ateca й Toledo, у Португалії - модель Alhambra, у Словаччині - Mii.

Міжнародна компанія має власний технічний центр, що слугує своєрідним осередком знань: над створенням інновацій для найбільшого промислового інвестора Іспанії у сфері розробок і досліджень тут працює тисяча інженерів. Модельний ряд SEAT уже оснащується передовими комунікаційними рішеннями. А зараз компанія прагне реалізувати глобальний перехід на цифрові технології для впровадження мобільності майбутнього.