Рік рекордів

Компанія SEAT отримала найбільший операційний прибуток за всю історію свого існування

13.03.2019

/ У 2018 році виробник автомобілів заробив 254 мільйони євро, що на 33,4 % більше, ніж минулого року.

/ Річний об'єм продажів перевищив 10 мільярдів євро та встановив новий рекорд.

/ Співробітники SEAT отримають премії у розмірі 1068 євро

Марторель, 13.03.2019. - Компанія SEAT прозвітувала про найкращі результати в історії у 2018 році, збільшивши операційний прибуток на 33,4 % та досягнувши рекордної суми 254 мільйони євро (показник 2017 року: 191 мільйон євро). Згідно з результатами, які за день до цього надала компанія Volkswagen Group, для SEAT рік закінчився з об'ємом продажів на рівні 10.202 мільярдів євро, що на 3,1 % більше, ніж у 2017 році (9.892 мільярди євро) і є найвищим показником в історії компанії.

Операційний прибуток SEAT вдалося підвищити завдяки рекордному обсягу продажів у 2018 році. У 2018 році компанія SEAT продала 517 600 автомобілів, що на 10,5 % більше, ніж попереднього року.

 

2018 рік став рекордним

Генеральний директор SEAT Лука де Мео (Luca de Meo) заявив: «Знову ж таки, 2018 рік став рекордним. Ми ще ніколи не були настільки успішними у фінансовому плані завдяки об'єму продажів, який є відображенням довіри клієнтів до нас. Ми завершили перший етап оновлення свого портфоліо, випустивши модель Tarraco, і скоро перейдемо до другого етапу, щоб стати основним гравцем на ринку у сфері електрифікації, зв'язку та спільного використання автомобілів. У той же час на цьому шляху нас чекають перешкоди та невизначеність, викликані необхідністю скорочення рівня викидів та макроекономічною ситуацією».

 

Крім того, віце-президент з питань фінансів, інформаційних технологій та організації Холгер Кінчер (Holger Kintscher) підкреслив: «У 2018 році компанія SEAT отримала найкращий операційний прибуток та трьохзначний операційний прибуток, що спостерігається уже третій рік поспіль. Один із факторів, який дозволив досягти такого результату, - це програма суворої ефективності витрат. Ми повинні вдосконалити цю програму, щоб інвестувати у проекти компанії з електрифікації та зменшення рівня викидів СО2».

Премії співробітникам збільшилися на 49 %

Модель Arona допомогла компанії SEAT збільшити об'єм продажів у 2018 році. У свій перший рік на ринку бренд випустив приблизно 100 000 одиниць нового міського позашляховика, який став третьою моделлю бренда, що мала найбільший успіх у продажах. Модель Arona успішно приєдналася до Ibiza, Leon і Ateca, ставши однією з чотирьох основних моделей бренда та допомігши компанії SEAT досягти рекордних показників продажу у таких країнах, як Німеччина, Великобританія, Австрія, Швейцарія, Ізраїль та Марокко. Світові продажі продовжили двозначне зростання на початку 2019 року, досягнувши рекордного об'єму 88 900 автомобілів, що на 12,8 % більше, ніж за той самий період у 2018 році.

 

Більше того, обсяг загального виробництва автомобілів SEAT зріс на 10,2 % у 2018 році та досягнув рекордної цифри - 528 300 автомобілів. У 2018 році компанія SEAT виробляла автомобілі в Марторелі, Квасинах і Млада Болеславі (Чехія), Палмелі (Португалія) і Братиславі (Словаччина), а також у Вольфсбурзі (Німеччина), де почалося виробництво нового автомобіля SEAT Tarraco.

 

Премії співробітникам збільшилися на 49 %

Третій рік поспіль після підписання колективного трудового договору у 2016 році співробітники SEAT отримають 15 квітня виплату з розподілу прибутку за отримані результати. Цього року компанія виплатить у загальному по 1068 євро кожному співробітнику, що на 49,2 % більше, ніж минулого року (716 євро) завдяки збільшенню операційного прибутку.

SEAT - єдина компанія, яка проектує, розробляє, виробляє й продає автомобілі в Іспанії. Міжнародний бренд зі штаб-квартирою в Марторелі (Барселона), який входить до складу концерну Volkswagen, експортує 80% автомобілів і представлений у більш ніж 80 країнах. 2017 року прибуток SEAT після сплати податків становив 281 млн євро, а обсяги продажів в усьому світі - майже 470 000 автомобілів.

Кількість персоналу SEAT Group перевищує 15 000 фахівців. У трьох виробничих центрах компанії, розташованих у Барселоні (Barcelona), муніципалітеті Ал-Прат-да-Любрагат (El Prat de Llobregat) та Марторелі (Martorell), виготовляють надзвичайно успішні моделі Ibiza, Leon й Arona. Крім того, у Чеській Республіці компанія випускає Ateca й Toledo, у Португалії - модель Alhambra, у Словаччині - Mii. 

 

Міжнародна компанія має власний технічний центр, що слугує своєрідним осередком знань: над створенням інновацій для найбільшого промислового інвестора Іспанії у сфері розробок і досліджень тут працює тисяча інженерів. Модельний ряд SEAT уже оснащується передовими комунікаційними рішеннями. А зараз компанія прагне реалізувати глобальний перехід на цифрові технології для впровадження мобільності майбутнього.