Бренд виставив чотирьох водіїв, що будуть виступати за кермом CUPRA TCR

У чемпіонаті WTCR 2019 року на автомобілях CUPRA виступатимуть дві команди

28.03.2019

/ Екіпаж PWR by CUPRA Racing буде складатися з Мікеля Азкона і Даніеля Хеглофа

/ Том Коронель та Орельєн Паніс виступлять у складі Comtoyou-DHL by CUPRA Racing

/ У цьому сезоні CUPRA буде представлений на 160 гонках у різних чемпіонатах серії TCR

Марторель, 28 березня 2019 р. - Після успішної участі у міжнародній серії TCR протягом 2018 року CUPRA знову продемонструє свій спортивний дух у рамках захожу WTCR 2019 - чемпіонату світу з турингових автоперегонів під егідою FIA за підтримки OSCARO.

У другому сезоні чемпіонату WTCR бренд представлятимуть четверо водіїв CUPRA, що виступатимуть за кермом CUPRA TCR. У цьому році модель у якості швидкісної зброї будуть використовувати команди PWR by CUPRA Racing та Comtoyou DHL by CUPRA Racing.

Одну з ліній стартової решітки займе автомобіль команди PWR by CUPRA Racing, для якого це стане дебютом на міжнародній арені. За його кермом будуть виступати чинний чемпіон європейської серії TCR Мікель Азкона (Mikel Azcona) та швед Даніель Хеглоф (Daniel Haglöf). З іншого боку паддока розташується автомобіль екіпажу Comtoyou DHL by CUPRA Racing, до складу якого входять голландець Том Коронель (Tom Coronel) та Орельєн Паніс (Aurélien Panis), син водія «Формули-1» Олів'є Паніса (Olivier Panis).

Сезон 2019 року повинен стати найбільш напруженим за всю історію міжнародної серії турингових автоперегонів: на стартовій решітці #WTCR2019SUPERGRID розташуються 26 автомобілів, а в ході змагань очікується потужна битва поколінь між молодими водіями і досвідченими пілотами. Серед семи виробників бренд CUPRA являє собою ідеальне втілення духу цьогорічних змагань, поєднуючи традиції та розробки, здійснені у минулому підрозділом SEAT Sport із сучасним характером і передовими технологіями бренду CUPRA

Перспективний дует

Після завоювання численних чемпіонських титулів у ході скандинавського кузовного чемпіонату STCC (TCR Scandinavia) команда PWR by CUPRA Racing вийшла на найвищий рівень турингових автоперегонів, ставши учасником серії WTCR. Шведську команду будуть представляти її співзасновник Даніель Хеглоф та 22-річний іспанець Мікель Азкона - саме така комбінація досвіду і молодіжного духу необхідна для боротьби за міжнародний успіх.

Послужний список ветерана, що створив власну гоночну команду сім років тому, включає численні тріумфи, а за підсумками сезону STCC (TCR Scandinavia) 2018 року Хеглоф зайняв третє місце, шість разів піднявшись на подіум та виборовши дві перемоги. Напарником Даніеля стане Мікель Азкона, який, незважаючи на свою молодість, має багатий досвід успішних виступів на автомобілях класу «туринг» - протягом минулих років він входив у трійку лідерів усіх чемпіонатів, у яких брав участь.

 

Переможна формула

Стратегію поєднання досвіду і молодіжного духу обрала й команда Comtoyou DHL by CUPRA Racing. У цьому сезоні WTCR відбудеться довгоочікуване повернення Тома Коронеля - водія, досвід якого включає значну кількість гонок у рамках чемпіонату. 46-річний гонщик нещодавно взяв участь у ралі «Дакар», а зараз приєднається до бельгійської команди разом з Орельєном Панісом.

Син переможця гран-прі Монако 1996 року Олів'є Паніса виступить у WTCR вдруге, але цьогоріч він сяде за кермо CUPRA TCR. Таке рішення він прийняв, оцінивши результати водіїв CUPRA протягом минулого сезону: «У минулому році ми бачили, що цей автомобіль дуже швидкий на будь-якій трасі. Я справді впевнений у цьому і дійсно задоволений можливістю співпрацювати з CUPRA», - сказав Паніс.

Яскраві перспективи

На обидві команди очікує 10 гоночних уїкендів, під час яких вони зможуть підтвердити свої можливості у рамках WTCR, перший етап якого відбудеться на початку квітня у Марокко. Календар 2019 року включає гонки в Угорщині, Словаччині, Нідерландах, Німеччині, Португалії, Китаї, Японії та Макао, а наприкінці року в Малайзії відбудеться суперфінал.

Крім того, бренд CUPRA планує взяти участь у щонайменше 160 гонках у рамках різних світових, континентальних і національних чемпіонатів та серій TCR. Бренд розробив стратегію автоперегонів, що поєднує стимулювання розробки двигунів внутрішнього згоряння нового рівня та прокладання шляху до змагань електромобілів: «Зараз ми працюємо над новим CUPRA TCR для сезону 2020 року, але в середньостроковій і довгостроковій перспективі нашим пріоритетом стане електричний привод. Створивши CUPRA e-Racer, перший у світі спорткар класу «туринг» з повністю електричним приводом, ми заклали технічні підвалини для майбутнього світу автоперегонів», - зазначив керівник CUPRA Racing Хайме Пуіг (Jaime Puig).

 

На даний момент CUPRA має два гоночні автомобілі, адаптовані до потреб нинішніх і майбутніх чемпіонатів. Перша модель - Leon CUPRA TCR потужністю 350 к. с., що розвиває максимальну швидкість 267 км/год і демонструє вибухову динаміку на асфальті. Другий автомобіль - CUPRA e-Racer, перший у світі спорткар класу «туринг» з повністю електричним приводом: це справжнє гоночне авто, що розвиває максимальну безперервну потужність 300 кВт, а пікове значення потужності може сягати 500 кВт (680 к. с.). Максимальна швидкість e-Racer становить 270 км/год, спринт від 0 до 100 км/год триває всього 3,2 с, а прискорення від 0 до 200 км/год - лише 8,2 с.

CUPRA

 CUPRA - ексклюзивний бренд для унікальних людей, створений для того, щоб приваблювати клієнтів та відповідати очікуванням щодо унікальності, витонченості та ходових характеристик усіх любителів автомобілів. У перший рік існування CUPRA продажі автомобіля у 2018 році збільшилися на 40 % порівняно з минулим роком, сягнувши 14 400 одиниць. Разом із запуском нових моделей CUPRA також підтримуватиме дух автоспорту та перегонів, беручи участь у міжнародній серії перегонів TCR. Світ CUPRA живий. Він готовий підкорювати нові групи ентузіастів у 280 спеціалізованих відділеннях та магазинах по всьому світі.