Історія SEAT
2010
Дизайн відповідає інноваціям

2010ті

Нові перспективи створюють нові зв'язки. Представляємо SEAT Mii і розширюємо різноманітну сімейну модель SEAT Leon.

2010

SEAT Alhambra захоплює з першого появлення. Разом з Ibiza ST та нашим першим емісійним концептом, SEAT IBE.

2011

У IAA у Франкфурті ми представляємо концепт-кар SEAT IBL і новий Exeo. На автосалоні в Женеві буде представлений концепт-кар SEAT IBX і SEAT Alhambra з повноприводним двигуном.

2012

Стильний SEAT Mii, новий SEAT Toledo та Leon третього покоління знаходяться в центрі уваги. Сім'я Ibiza сім'я отримує оновлення.

2013

SEAT Ibiza CUPRA та SEAT Leon SC презеновані. Діапазон iTECH буде розширено, включаючи Ibiza 5D, Ibiza SC, Ibiza ST, Леон 5D, Leon SC, Altea і Altea XL.

2014

Більше влади. Новий Leon CUPRA ST та Mii Mango викликають переполох на Женевському автосалоні. Завершується виробницвтво SEAT Leon ST 4Drive.

2015

З 20V20 ми представляємо прототип для нашого першого SUV. З введенням SEAT CONNECT ми починаємо нове покоління мережевих автомобілів.

2016

Рік SEAT Ateca, наш перший позашляховик. Нова перспектива. Новий Leon CUPRA потужністю 300 к.с. є найпотужнішим автомобілем в нашій історії.

2017

Презентован SEAT Arona, наш стильний новий міський позашляховик, а також новий SEAT Ibiza, який представляє п'ять поколінь інноваційного розвитку.

2018

Презентован новий бренд CUPRA, CUPRA Ateca і великого SUV SEAT Tarraco, ми продовжуємо розширюватися в нових напрямках.