Комплаєнс

Система добровільної передачі важливої інформації

 

 

Бренд SEAT дотримується системі принципів поведінки. При цьому ми віддані національному та міжнародному законодавству, а також внутрішнім положенням компанії  Volkswagen Group.

 

Ділова етика SEAT, а також дотримання законодавства та внутрішніх правил та інструкцій, є основою нашої корпоративної політики та головними пріоритетами Volkswagen Group. Вони закладають основу для гарної репутації бренду SEAT як частини Volkswagen Group, для довіри клієнтів і ділових партнерів, добробуту її співробітників, а також стабільного економічного успіху.
Для протидії можливим порушенням законів та правил, їх якнайшвидшому виявленню та вживанню коригуючих заходів у бренду SEAT як частини Volkswagen Group реалізована можливість повідомляти про потенційні порушення, якщо існує обґрунтована підозра.


Контактна інформація для повідомлення про потенційні порушення:
e-mail: io(kwfat)volkswagen(kwfdot)de


Поштова адреса:
Volkswagen Group whistleblower system
Поштова скринька 1717
38436 Вольфсбург Німеччина

Омбудсмен
Доктор Райнер Бухерт (Юрист)
Телефон: +49 6105 921355 або +49 69 71033330
e-Mail: dr-buchert(kwfat)dr-buchert(kwfdot)de


Томас Рорбах (Юрист)
Телефон: +49 69 65300356
e-Mail: rohrbach(kwfat)ra-rohrbach(kwfdot)de


Гаряча лінія
Т: +49 (0) 69 65 30 04 90


Звернутися до омбудсмена можна наступними мовами: німецька, англійська, іспанська, португальська, чеська, китайська та італійська.
F: +49 (0) 69 65 00 95 23


Інформація щодо корупції може бути також передана факсом англійською чи німецькою мовами.


Онлайн звернення до омбудсмена
Додатково до вищезазначених методів звернення, особа, яка повідомляє про порушення, може також використовувати Business Keeper Monitoring System (BKMS) для подачі онлайн звернення. Використовуючи дану систему, звернення можуть бути направлені до омбудсменів Volkswagen Group з будь-якої точки світу, в будь-який час із використанням захищеного каналу зв'язку та зі збереженням анонімності особи, яка звертається (за її бажанням).
Ви можете отримати доступ до системи Business Keeper Monitoring System (BKMS) англійською та німецькою мовами за наступними посиланнями:


http://www.ombudsleute-der-volkswagen-ag.de
http://www.ombudsmen-of-volkswagen.com