Спеціальна пропозиція

Знижений курс -5 грн/1Є на нові SEAT Leon *

 

Новий Leon

Яскравий дизайн, практичність та функціональність.

Хочете отримувати приємні враження і мати безцінне відчуття безпеки у кожній поїздці?  Тоді SEAT Leon створений саме для Вас!

Детальніше про оновлений SEAT Leon 

Вигода до 146 900 грн**
Витрата пального від 5,6л/100км
Фінансує Porsche Finance Group

Новий Leon ST

Неабияка просторість, практичність, запальна динаміка і багажник на 1470 л простору для всього, що потрібно сучасній родині.

 

Детальніше про SEAT Leon ST

Вигода до 148 515 грн**
Витрата пального від 5,6л/100км
Фінансує Porsche Finance Group

Новий X-Perience

Красивий, технологічний та дивовижно практичний.  SEAT Leon X-Perience - справжнє джерело незабутніх вражень.

 

Детальніше про SEAT X-Perience

Вигода до 188 635 грн**
Витрата пального від 5,4л/100км
Фінансує Porsche Finance Group

 

 

 * Курс євро знижено на 5 грн.

 ** При визначенні ціни автомобілів у гривнях України (РРЦ) застосовується комерційний курс євро, який  застосовується при розрахунках їх ціни в пропозиціях по фінансуванню придбання/отримання в лізинг автомобілів. Актуальний курс щодня публікується на сайті. Для з'ясування точної ціни та комплектації автомобіля звертайтесь, будь ласка, до офіційних дилерів SEAT в Україні. Точні ціни вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером SEAT в Україні. Будь-ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером SEAT в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля. Дана інформація про автомобіль не є публічною пропозицією щодо придбання товару (офертою). Дана інформація про автомобіль також не є рекламою та не зобов'язує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Дана інформація надає можливість сформувати необхідну комплектацію автомобіля. Звертаємо увагу, що у виняткових випадках можливі зміни даних автомобіля (конструкція, комплектація, технічні дані).