З 1 квітня по 31 травня 2018 року всі покупці та власники автомобілів SEAT мають унікальну можливість скористатися пропозицією "Весняна Автобезпека за півціни" від компанії Benish GPS* та придбати протиугінну систему Vodafone Guardian з вигодою 50% в офіційних дилерських центрах SEAT.

Vodafone Guardian**  - це система, яка оперативно визначає несанкціонований доступ до автомобіля і передає сигнал про це в диспетчерський центр Benish GPS. В основі роботи Vodafone Guardian лежить безконтактна водійська мітка, яка ідентифікує власника і позначає дозволений доступ до транспортного засобу.

Відразу після установки та активації в транспортному засобі система готова до роботи і повноцінно захищає авто від спроб викрадення. Головною її функцією є відстеження всіх несанкціонованих дій і передача інформації в цілодобовий диспетчерський центр, який забезпечує компанія Benish GPS. Vodafone Guardian реагує на рух автомобіля без мітки, порушення периметра транспортного засобу, спроби відключити будь-яку частину Vodafone Guardian, зниження заряду акумулятора і рівня заряду батарейки в мітці.

Додаткові можливості системи забезпечують підвищений рівень безпеки не тільки авто, але й самого власника. До них входить: блокування двигуна диспетчером у разі виявлення тривоги і зв'язок водія з диспетчерським центром за допомогою тривожної кнопки, встановленої в салоні транспортного засобу.

Система визначає усі несанкціоновані дії і негайно передає інформацію диспетчерам. А завдяки тому, що зв'язок в Vodafone Guardian забезпечує оператор мобільного зв'язку Vodafone, система буде працювати і за межами України без додаткових витрат на роумінг.

Окремо варто відзначити мобільний додаток системи Vodafone Guardian - My Connected Car. Безкоштовно встановивши My Connected Car на свій смартфон на базі Android або iOS, власник може не тільки переглядати статус автомобіля, його місце розташування і статус систем, але і самостійно керувати деякими функціями свого авто:

· встановлювати геозони;

· звертатися в службу підтримки клієнтів;

· отримувати звіти про поїздки;

· встановлювати попередження про перевищення швидкісного режиму;

· активувати спеціальні режими «Сервіс» і «Транспортування»;

· визначати помилки в роботі системи.

Benish GPS - лідер в сфері супутникового моніторингу та систем безпеки і входить до складу міжнародної холдингової компанії Benish Group. Компанія працює на українському ринку з 2003 року і співпрацює з найбільшими автоімпортерами, дилерами, страховими, фармацевтичними, лізинговими та FMCG-компаніями. Основою кожного проекту є цілодобовий диспетчерський центр, співробітники якого консультують клієнтів, займаються організацією сервісного обслуговування та технічної підтримки і миттєво реагують в разі фіксування спроби викрадення автомобіля.

 

* Компанія Benish GPS є Національним сервіс провайдером Vodafone Automotive на території України. В рамках цього партнерства Benish GPS забезпечує сервісне обслуговування клієнтів і ексклюзивно постачатиме автомобільне обладнання Vodafone Automotive.

** Виробником обладнання Vodafone Guardian э компанія Vodafone Automotive - один зі світових лідерів у сфері розробки та впровадження інтегрованих рішень в таких сферах як: забезпечення безпеки транспортних засобів, диспетчеризація автопарків і розумне страхування. Всі послуги надаються на базі GPS/GSM технологій в сегментах ОЕМ (встановлення на заводі), OES (встановлення після збірки) і Aftermarket (ринок запасних частин і аксесуарів для автомобілів).