MIRRORLINK™

Новий спосіб спілкування

Руки на кермі, очі на дорозі,але це не завадить відповісти на текстове повідомлення-все завдяки голосовому керуванню у MIrrorLink.

Що таке MirrorLink™?

Ідеальне з'єднання смартфона з вашим SEAT: це стало можливим завдяки технології MirrorLinkTM. Для відображення сумісних додатків на екрані медіасистеми SEAT Media System Plus достатньо лише підключити сумісний смартфон на базі Android, обрати відповідні настройки і запустити ConnectApp або DriveApp. І все це - без потреби навіть брати телефон у руки.

Які можливості пропонує MirrorLink™?

Використовуйте MirrorLinkTM у поєднанні з сертифікованими додатками для Android, зокрема SEAT DriveApp. SEAT DriveApp дозволяє прослуховувати нову інформацію із соціальних мереж, скажімо Twitter чи Facebook. Інтерактивні тренінги навчать вас економити більше пального, а ще ви зможете записати свій маршрут і пізніше проаналізувати його.

Як функціонує MirrorLink™?

Підключитися дуже просто: щоб скористатися можливостями MirrorLinkTM, потрібно лише підключити смартфон на базі Android до USB-порту вашого автомобіля. Через Bluetooth варто підключатися лише у разі, якщо ви бажаєте з комфортом телефонувати під час поїздки.
Функціями смартфона можна керувати за допомогою багатофункціонального керма, сенсорного екрана медіасистеми SEAT Media System Plus або голосового управління. З технологією MirrorLinkTM ви завжди будете на зв'язку, і до того ж - без зайвих труднощів та цілком безпечно.

SEAT DriveApp

Створений спеціально для роботи з MirrorLinkTM додаток SEAT DriveApp зробить неповторною кожну поїздку. Ви зможете отримувати підібрану на свій смак інформацію, новини й електронну пошту, а також насолоджуватись власною колекцією музики та подкастів.
Розроблений спільно із Samsung додаток SEAT ConnectApp розширив можливості програми SEAT Drive App, що отримала ряд ексклюзивних функцій, зокрема керування жестами і перегляд фотогалерей.

 

Список сумісних смартфонів