Оригінальні Щітки склоочисників

Оригінальні щітки склоочисників SEAT видаляють усі види атмосферних опадів за всяких температур повітря, не залишаючи слідів на стеклах та рівномірно прилягають до поверхні скла завдяки пружним несучим пластинам, що виготовляються з високою точністю відповідно до кривизни стекол. Вони забезпечують стабільну якість очищення протягом усього строку служби.

Оригінальні щітки склоочисників SEAT ковзають по склу дуже плавно і рівномірно. Ці щітки не залишають огріхів та не видають дратівних звуків під час робо ти завдяки гумовій основі і надзвичайно гладкому покриттю чистильного полотна. Ефективно працюють навіть на високих швидкостях за рахунок своєї аеродинамічної форми та витримують складні погодні умови взимку завдяки застосуванню морозостійких матеріалів.

Чи знаєте Ви, що?..

... Щітки склоочисників мають неабияке значення для безпеки дорожнього руху. При цьому жодній іншій деталі автомобіля, що впливає на безпеку, не приділяють так мало уваги.

... Щітки склоочисників вітрового і заднього стекол зношуються однаково швидко, тому їх необхідно заміняти одночасно.

... За час експлуатації щітки склоочисників проходять вражаючу відстань. За шість місяців щітка долає по поверхні скла близько 400 кілометрів.

... Під дією сонячних променів, озону та інших атмосферних впливів гумове полотно всякої щітки поступово робиться твердим, пористим і ламким.

... Тверді рештки комах, а також полій на склі взимку пошкоджують загострені крайки щіток.

... Пошкоджені щітки залишають на склі патьоки або смуги брудної води, видають неприємні звуки при переміщенні та не очищують окремі ділянки поверхні скла. Щойно з'явилися ці проблеми, щітки належить неодмінно замінити.