Оригінальні Вітрові стекла

Оригінальні вітрові стекла SEAT виготовляються відповідно до технічних вимог SEAT з урахуванням усіх особливостей серійного виробництва, завдяки чому зберігається їхній стабілізуючий вплив на конструкцію кузова. Це гарантує відновлення експлуатаційних якостей та характеристик безпеки автомобілів після ремонту.

Оригінальні вітрові стекла SEAT цілком відповідають розмірам отвору, тому встановлюються легко, швидко і з мінімальними витрат ами. Вони ефективно захищають від ультрафіолетового випромінювання та забезпечують високий рівень комфорту під час руху завдяки відмінній шумоізоляції. Також вони мають чимало варіантів виконання з різними кольорами та градієнтами тонування.

Вітрові стекла часто можна відремонтувати після ударів щебенем, зокрема, якщо пошкоджена зона знаходиться за межами поля зору водія і за розмірами не перевищує монету в один євро.

Чи знаєте Ви, що?..

... Вітрове скло має забезпечувати ідеальну оглядовість у всякій ситуації, адже для безпечного керування автомобілем необхідно бачити все, що відбувається на дорозі.

... Скло разом з клеєм, що використовується для його установки, є активним несучим елементом кузова автомобіля. Згідно з даними Європейського автоклубу (ACE), до 30% загальної жорсткості кузова залежить від вітрового скла.

... Дефекти від ударів щебеню катастрофічно знижують стійкість скла.

... Навіть незначні отвори, подряпини і тріщини можуть призвести до руйнування вітрового скла, що зумовлює втрату ефективності подушок безпеки.

... У мить спрацювання подушка безпеки переднього пасажира впирається у внутрішню поверхню вітрового скла. Отже, скло мусить витримувати це навантаження.

... З часом на вітровому склі з'являється безліч дрібних подряпин від пилу, піску, склоочисників тощо. Вони розсіюють світло фар зустрічних автомобілів і світло сонця, коли те знаходиться низько над горизонтом. Унаслідок цього на склі з'являються відблиски, що погіршують огляд водієві.