Оригінальні Лампи

Оригінальні лампи SEAT випускаються для всіх типів світлових приладів усіх моделей SEAT.

Оригінальні лампи SEAT забезпечують максимально збалансовану роботу всіх світлових приладів автомобіля . Вони забезпечують сталий світловий потік згідно зі стандартом ECE практично до цілковитого вироблення ресурсу, тим часом як у дешевих ламп осідання частинок вуглецю на нитки спричиняє постійне зниження яскравості світіння.

Оригінальні лампи SEAT випускаються у стандартному виконанні та виконаннях зі збільшеним ресурсом LongLife і SuperLongLife. Автомобілі SEAT у базовій комплектації оснащуються переважно лампами LongLife.

Оригінальні лампи SEAT серії LongLife мають майже удвічі більший ресурс, ніж стандартні лампи. Скажімо, ресурс лампи ближнього світла LongLife із цоколем H7 становить у середньому 1000 годин роботи. Завдяки цьому можна заощадити час і кошти, витрачені на заміну ламп.

Чи знаєте Ви, що?..

... Бачити самому і бути видимим для інших - основний принцип безпеки руху. Щоб бачити та миттєво розпізнавати об'єкти на дорозі, потрібні відмінні світлові прилади.

 ... В умовах обмеженого освітлення навіть люди з нормальним зором бачать лише близько п'яти відсотків того, що могли б споглядати при денному світлі.

 ... Майже половина всіх аварій зі смертельним кінцем трапляється уночі. Пішохода у темному одязі водій розпізнає лише за 25 метрів (за даними Федерального статистичного управління Німеччини).

 ... Достатнє освітлення дороги досягається виключно за правильного налаштування і належної роботи світлових приладів автомобіля.

 ... За статистикою техоглядів, на кожному п'ятому легковику пошкоджено не менше однієї лампи у фарах головного світла. У кожного десятого - через неправильне налаштування світловий потік фар спрямований занадто високо.

 ... Світлові прилади на лівому і правому боці автомобіля мають окремі контури живлення, тому у разі несправності приладів на одному боці протилежні фари та ліхтарі продовжують працювати.

 ... У більшості сучасних автомобілів найпотужніші лампи зазвичай мають цоколь H7. Їхній ресурс становить близько 530 годин роботи.