Оригінальні Амортизатори

Оригінальні амортизатори SEAT можуть легко компенсувати чимало зовнішніх впливів на підвіску, забезпечуючи чудову стійкість та чіткі реакції на кермі при проходженні поворотів. Вони миттєво реагують на різні нерівності і максимально підвищують зчеплення з дорогою завдяки швидкому гасінню вібрацій, та також утримують автомобіль на заданій траєкторії, зокрема при екстреному гальмуванні. Завдяки цьому поліпшують зчеплення з дорогою навіть при граничному завант аженні автомобіля, буксируванні тяжкого причепа та максимальній кількості пасажирів.

Оригінальні амортизатори SEAT проектуються згідно з характеристиками кожної конкретної моделі SEAT. Оптимально працюють у поєднанні з усіма компонентами підвіски, гальмівною системою та електронними асистентами водія і не допускають перевантаження окремих компонентів підвіски і коліс, запобігаючи їхньому передчасному зношенню т а поломці. А це дає можливість заощадити на ремонті.

Чи знаєте Ви, що?..

... Амортизатори допомагають автомобілю дотримуватися заданої траєкторії, гарантуючи безпеку руху.

... Зношення амортизаторів призводить до значного збільшення гальмівного шляху при екстреному гальмуванні.

... Несправність амортизаторів підвищує небезпеку аквапланерування та вібрацій керованих коліс. На додачу автомобіль стає чутливим до поперечного вітру і розгойдується при подоланні нерівностей. Ситуація ускладнюється швидшим зношенням шин.

... Для ефективної роботи систем активної безпеки, як-от ABS і ESP, необхідно, щоб електронні компоненти підвіски надавали достовірні сигнали. Несправність амортизаторів спричиняє
спотворення цих сигналів. При виконанні різких маневрів значно зростає небезпека перекидання авто.

... Амортизатори не зношуються за один день - це доволі тривалий процес. Тож не дивина, що поступове погіршення їхніх експлуатаційних якостей часто залишається непоміченим. Саме тому амортизатори необхідно перевіряти після кожних 60 000-80 000 кілометрів пробігу.