Поліпшений захист довкілля за невисоку ціну.

Реагент AdBlue®

AdBlue® - розчин сечовини без запаху, завдання якого полягає в зниженні кількості шкідливих оксидів азоту у відпрацьованих газах автомобілів із дизельними двигунами. Цей результат досягається в процесі складної реакції, яка відбувається непомітно для водія. Все, що потрібно зробити - долити AdBlue® через кілька тисяч кілометрів.

Значно менше викидів

Як працює AdBlue®?

  •      Вихлопні гази пропускаються через каталізатор окислення та дизельний сажевий фільтр.
  •      В процессі додається AdBlue®.
  •      Термічна реакція розкладає AdBlue® на аміак.
  •      Аміак реагує в каталітичному нейтралізаторі SCR з оксидами азоту, які тим самим перетворюються в екологічно чисті компоненти азоту і води.

Корисні поради про AdBlue®

  • Без AdBlue® ніщо не працює! Якщо бак порожній, ви не запустите двигун - звісно, доки не доллєте розчин AdBlue®
  • Розчин AdBlue® потрапив у бак для дизельного пального? У жодному разі не запускайте двигун, зверніться до дилера SEAT.
  • Розчин має бути чистим. Не допускайте забруднення AdBlue®. Не заливайте в бак для AdBlue® будь-які інші рідини, як-от антифриз.

 

Доливання AdBlue®

У середньому ваш SEAT витрачає від 1,5 до 2,8 л розчину AdBlue® на кожні 1000 км. Рівень витрати значною мірою залежить від стилю водіння й моделі. Про необхідність долити розчин сповістить попереджувальне повідомлення, яке виводиться, коли запас ходу з AdBlue® становить 2400 км і 1000 км.

Зручно, швидко, недорого.

AdBlue-сервіс

AdBlue-сервіс економить час і гроші, не створюючи жодних незручностей. Ми перевіримо залишок запасу ходу й за потреби негайно дозаправимо ваш бак для AdBlue, до того ж навіть у межах експрес-сервісу. Заздалегідь записуватися й чекати не потрібно.

Знайти партнера SEAT