Інформація щодо дизельних двигунів

Перевірка вашого автомобіля

Щоб полегшити доступ до інформації, ми створили спеціальну форму перевірки вашого автомобіля. Використовуючи VIN номер вашого SEAT, ви легко зможете дізнатись чи торкнулась зазначена ситуація вашого автомобіля, чи ні.

 

 

Як діяти?

Знайдіть VIN номер

Номер кузова

Номер кузова (шасі) - це унікальна комбінація з 17 літер та цифр надана вашому автомобілю на виробництві, завдяки якому ми можемо отримати інформацію та сказати вам напевно чи стосується вказана проблема вашого автомобіля, чи ні.

Так ви знайдете номер кузова вашого автомобіля

Найпростіше знайти його зовні у нижньому кутку з боку водія на вітровому склі.

Документи

Також ви можете знайти номер кузова (шасі) у вашому Свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу. Він починається з VSSZZZ.

Цю сторінку було створено SEAT S.A. для поширення інформації щодо автомобілів, які оснащено дизельними двигунами відповідного типу. 

Під час заповнення Вами форми пошуку і надсилання VIN-коду Вашого автомобіля ми маємо бути впевнені, що:

- Ви є законним власником автомобіля, VIN-код якого було введено у форму пошуку, або що Ви є законним представником власника автомобіля і маєте законне право передавати цю інформацію.

- Ви не будете передавати далі або публікувати інформацію з сайту, до якої Ви отримаєте доступ завдяки Вашим правам (наприклад, VIN-код) - ані оффлайн, ані онлайн.

Будь ласка, зауважте, що система розпізнає виключно VIN-коди автомобілів марки SEAT. Результат пошуку напряму залежить від вірності внесених даних. Інформація - включаючи помилки або опущення - узгоджується з введеним VIN-кодом.

При порушенні будь-якого з вищевказаних пунктів SEAT залишає за собою право звернутися до суду і вжити всіх можливих законних заходів  для збереження своїх законних інтересів. 

 Ви згодні з тим, що дані, надані в рамках VIN-запиту на www.seat.ua  обробляються з метою пошуку.