Інформація щодо дизельних двигунів
Огляд
Дізнатись більше

НАШІ СЕРВІСНІ ПАРТНЕРИ ЧЕКАЮТЬ НА ВАС

Захід зі зміцнення довіри клієнтів SEAT

Задоволеність наших клієнтів є нашим основним пріоритетом.  Протягом кількох місяців ми активно працювали над тим, щоб знайти технічне рішення для автомобілів із дизельними двигунами ЕА189. Раді повідомити, що наразі ми маємо змогу запропонувати Вам таке рішення. 
Просимо Вас узгодити час для відвідання сервісного партнера SEAT у Вашому регіону для встановлення відповідного оновлення програмного забезпечення на Ваш автомобіль. Звичайно ж, ця послуга буде безкоштовною для Вас. Враховуючи поточну перевірку дизельних двигунів концерну Volkswagen AG, можемо вам повідомити, що всі автомобілі SEAT з двигунами, які мають екологічну норму ЄВРО 6, відповідають всім законодавчим вимогам без виключення. Жоден автомобіль з тих, які наразі виготовляються заводом, не оснащується двигунами ЕА189. Будьте впевнені, що усі моделі SEAT відповідають сучасним стандартам якості та безпеки.  

Додаткова інформація

Відео про дизельні двигуни EA189

У цьому відео ви знайдете всю необхідну інформацію.

Клієнти

Перевірте свій автомобіль

Щоб полегшити доступ до інформації, ми створили спеціальну форму перевірки вашого автомобіля. Використовуючи VIN номер вашого SEAT, Ви легко зможете дізнатись, чи торкнулась зазначена ситуація Вашого автомобіля. Дякуємо Вам за довіру.

Знайдіть VIN номер

Ваш VIN номер

Номер кузова (VIN)

Номер кузова (шасі) - це унікальна комбінація з 17 літер та цифр надана вашому автомобілю на виробництві, завдяки якому ми можемо отримати інформацію та сказати вам напевно чи стосується вказана проблема вашого автомобіля, чи ні.

Так ви знайдете номер кузова (VIN)

Найпростіше знайти його зовні у нижньому кутку з боку водія на вітровому склі.

Документи

Також ви можете знайти номер кузова (шасі) у вашому Свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу. Він починається з VSSZZZ.

Основні питання
Чи торкнулося актуальне питання автомобілів бренду SEAT? Якщо так, то скількох?

Згідно з даними Volkswagen AG, SEAT випустив близько 700.000 автомобілів з дизельними двигунами типу ЕА189. Ці автомобілі були продані через дилерську мережу SEAT у всьому світі.

Як я дізнаюсь, що мій автомобіль обладнано вказаним двигуном?

За цим посиланням Ви можете перевірити, чи стосується це питання Вашого автомобіля, чи ні. Для цього Вам потрібен VIN номер Вашого SEAT.

Де я знайду VIN номер свого автомобіля?

Номер кузова (шасі) - це унікальна комбінація з 17 літер та цифр надана Вашому автомобілю на виробництві, завдяки якому ми можемо отримати інформацію та сказати Вам напевно чи стосується вказана проблема Вашого автомобіля, чи ні.

Яких саме двигунів стосується зазначена ситуація?

Це питання стосується автомобілів, які обладнано двигунами типу EA 189. Це актуально для трьох- ти чотирьохциліндрових дизельних моторів об'ємом 1.2, 1.6 та 2,0л.

Чи всі автомобілі бренду SEAT, яких торкнулась проблема з дизельними двигунами, безпечні для експлуатації?

Так, ми можемо вас запевнити, що всі автомобілі без виключення, які обладнані зазначеними дизельними двигунами, є абсолютно безпечними та можуть і надалі експлуатуватися без жодних загроз. Дана проблема стосується виключно норм викидів CO2.

Що мені робити, якщо мій автомобіль оснащено двигуном типу ЕА189? Чи маю я платити за сервісні послуги?

Якщо є необхідність провести заходи з сервісу, просимо власників автомобілів письмово звернутись до сервісних центрів з запитом на проведення таких заходів. Концерн Volkswagen AG гарантує, що клієнти не понесуть жодних витрат. 

Я купив новий автомобіль, який мені ще не було передано. Чи стосується актуальне питання мого автомобіля?

Всі без виключення нові автомобілі SEAT в Європі, які відповідають екологічній нормі Євро 6, відповідають всім законодавчим вимогам. З міркувань безпеки ми вирішили зупинити продаж та поставки нових автомобілів SEAT, які обладнано такими двигунами (EA189).

Чи потрібно мені робити додатковий огляд автомобіля?

Ні. Всі двигуни без виключення є безпечними для експлуатації.

Для автомобілів, які відповідають екологічній нормі Євро 6, дана проблема також є актуальною?

Ні, всі нові автомобілі SEAT з відповідністю екологічній нормі Євро 6 відповідають всім законодавчим вимогам без виключення. Для того, щоб Ви могли бути на всі 100% спокійними, ми відмовилися від встановлення двигунів типу ЕА189 на нові автомобілі.

Чи є на даний час в продажу автомобілі SEAT з вказаними дизельними двигунами (EA189)?

Автомобілі, які на даний час є у продажу на європейських ринках, обладнані дизельними двигунами, що відповідають екологічним нормам Євро 6 і відповідають всім правовим та екологічним стандартам. З міркувань безпеки ми вирішили припинити виробництво та поставки автомобілів з дизельним двигуном ЕА 189.

Яких моделей SEAT стосується це питання?

Питання актуальне щодо наступних моделей: Ibiza SC, Ibiza 5D, Ibiza ST, Leon II, Altea, Altea XL, Altea Freetrack, Toledo III, New Toledo, Exeo, Exeo ST і Alhambra.

Що являє собoю захід зі зміцнення довіри клієнтів SEAT?

За допомогою заходу зі зміцнення довіри компанія SEAT прагне донести до своїх клієнтів, що вона бере на себе вирішення всіх можливих проблем, пов'язаних зі здійсненням заходів технічного характеру на автомобілях із дизельними двигунами EA189, що стосуються певних компонентів двигуна та системи нейтралізації відпрацьованих газів. Захід зі зміцнення довіри проводиться протягом 24 місяців з моменту здійснення технічних заходів або до досягнення пробігу 250 000 км (залежно від того, що настане раніше).

Компанія SEAT завжди заявляла, що технічні заходи, пов'язані з витратою палива, рівнем викидів СО2, потужністю і крутним моментом двигуна та рівнем акустичного шуму, а також строком служби двигуна і його компонентів, не призводять до жодних погіршень експлуатаційних характеристик, а всі параметри автомобіля, що стосуються схвалення типу транспортного засобу, залишаються незмінними. Регуляторні органи прямо підтвердили, що при цьому виконуються всі вимоги законодавства. Це підтвердження стосується також строку служби системи контролю токсичності відпрацьованих газів.

У цьому контексті захід зі зміцнення довіри не змінює нічого. За допомогою заходу зі зміцнення довіри компанія SEAT дає черговий чіткий сигнал про те, що оновлення не має жодних негативних наслідків для строку служби автомобіля. Мета цього заходу - посилити впевненість усіх клієнтів у надійності технічних заходів та додатково заохотити їх до необхідних дій щодо належного обслуговування автомобілів.

Детальну інформацію про передумови заходу зі зміцнення довіри та необхідний обсяг робіт клієнти зможуть вже незабаром отримати в усіх підприємствах-партнерах відповідних брендів.

Які бренди пропонують участь у заході зі зміцнення довіри й на які моделі поширюються його умови?

Умови заходу зі зміцнення довіри є чинними для всіх автомобілів із дизельним двигуном EA189 брендів Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda та Volkswagen Комерційні автомобілі, щодо яких були проведені відповідні технічні заходи.

На які категорії клієнтів поширюються умови заходу зі зміцнення довіри?

Учасниками заходу зі зміцнення довіри можуть стати всі клієнти SEAT, автомобілі яких оснащені дизельним двигуном EA189 та були модифіковані в рамках сервісної акції 23S1 з «дизельного питання», за умови, що пробіг не перевищує 250 000 км. Також повинна бути документально підтверджена участь у всіх рекомендованих виробником сервісних акціях та заходах із технічного обслуговування (необхідна наявність повної сервісної історії автомобіля).

Крім того, умови заходу зі зміцнення довіри поширюються на всі автомобілі, відповідні технічні заходи щодо яких були проведені раніше. У такому разі початком терміну дії заходу зі зміцнення довіри вважається дата проведення технічних заходів (за умови виконання всіх інших передумов для участі). Захід зі зміцнення довіри прив'язаний до VIN-коду, тому в разі продажу автомобіля протягом 24 місяців після початку заходу новий власник теж матиме право на участь у ньому.

Захід зі зміцнення довіри проводиться в усьому світі. Виняток становлять ринки США, Канади та Південної Кореї, оскільки в цих країнах діють інші вимоги.

На які компоненти поширюються умови заходу зі зміцнення довіри?

Умови заходу зі зміцнення довіри поширюються на 11 компонентів системи випуску відпрацьованих газів, системи впорскування палива та системи очищення відпрацьованих газів: лямбда-зонд, датчик температури, перемикаючий клапан системи рециркуляції відпрацьованих газів, клапан системи рециркуляції відпрацьованих газів, датчик перепаду тиску, паливні форсунки, паливний насос високого тиску, паливну рампу, клапан регулювання тиску, датчик тиску, паливопровід високого тиску.

Захід зі зміцнення довіри жодним чином не впливає на позицію SEAT щодо того, що технічні заходи не призводять до зменшення ресурсу двигуна та його компонентів. Регуляторні органи підтвердили, що цей технічний захід відповідає всім вимогам законодавства й не призводить до погіршення показників витрати палива, викидів СО2, потужності та крутного моменту двигуна, а також рівня акустичного шуму.

Які є передумови для участі в заході зі зміцнення довіри?

Крім наведених вище умов, слід враховувати наступне:
1) Захід зі зміцнення довіри

 • оголошується, виконується та оцінюється виключно авторизованими сервісними партнерами;
 • цей захід стосується лише дефектів матеріалів та робіт у таких компонентах автомобіля: лямбда-зонд, датчик температури, перемикаючий клапан системи рециркуляції відпрацьованих газів, клапан системи рециркуляції відпрацьованих газів, датчик перепаду тиску, паливні форсунки, паливний насос високого тиску, паливна рампа, клапан регулювання тиску, датчик тиску, паливопровід високого тиску;
 • цей захід не передбачає надання змінних автомобілів і відшкодування витрат, збитків тощо.


2) Даний захід передбачає:

 • автомобіль із двигуном EA 189 пройшов обслуговування за умовами сервісної акції 23S1;
 • обслуговування автомобіля проводилося згідно з графіком у сервісній книжці, програмами технічного обслуговування та умовами відкликання, визначених SEAT.


3) Даний захід не поширюється на такі випадки:

 • природне зношення (погіршення характеристик автомобіля і його компонентів внаслідок нормальної експлуатації);
 • ремонт, обслуговування або догляд за автомобілем, здійснені його власником чи неавторизованим сервісним партнером та/або продавцем із порушенням визначених вимог (наприклад, із використанням деталей, не схвалених виробником);

 • недотримання рекомендацій щодо експлуатації, користування автомобілем та догляду за ним, що містяться, наприклад, у керівництві користувача;

 • пошкодження автомобіля внаслідок дій третіх сторін чи впливу зовнішніх чинників (включаючи нещасні випадки, грозу/град, повінь тощо), що призвели до виникнення предмета скарги;

 • будь-які скарги щодо сажового фільтра, пов'язані з накопиченням сажі;
 • встановлення на автомобіль деталей, не схвалених виробником, або внесення змін у конструкцію автомобіля в недозволений спосіб - наприклад, шляхом (чіп-)тюнінгу;

 • неналежне використання автомобіля (наприклад, участь у гонках або перевантаження);
 • відсутність претензій із боку власника автомобіля протягом прийнятного терміну;

 • відмова власника автомобіля надати компанії SEAT можливість з'ясувати причину претензії протягом прийнятного терміну.

 

Цю сторінку було створено SEAT S.A. для поширення інформації щодо автомобілів, які оснащено дизельними двигунами відповідного типу. 

Під час заповнення Вами форми пошуку і надсилання VIN-коду Вашого автомобіля ми маємо бути впевнені, що:

- Ви є законним власником автомобіля, VIN-код якого було введено у форму пошуку, або що Ви є законним представником власника автомобіля і маєте законне право передавати цю інформацію.

- Ви не будете передавати далі або публікувати інформацію з сайту, до якої Ви отримаєте доступ завдяки Вашим правам (наприклад, VIN-код) - ані оффлайн, ані онлайн.

Будь ласка, зауважте, що система розпізнає виключно VIN-коди автомобілів марки SEAT. Результат пошуку напряму залежить від вірності внесених даних. Інформація - включаючи помилки або опущення - узгоджується з введеним VIN-кодом.

При порушенні будь-якого з вищевказаних пунктів SEAT залишає за собою право звернутися до суду і вжити всіх можливих законних заходів  для збереження своїх законних інтересів. 

 Ви згодні з тим, що дані, надані в рамках VIN-запиту на www.seat.ua  обробляються з метою пошуку.