НАШІ СЕРВІСНІ ПАРТНЕРИ ЧЕКАЮТЬ НА ВАС

Захід зі зміцнення довіри клієнтів SEAT

Задоволеність наших клієнтів є нашим основним пріоритетом.  Протягом кількох місяців ми активно працювали над тим, щоб знайти технічне рішення для автомобілів із дизельними двигунами ЕА189. Раді повідомити, що наразі ми маємо змогу запропонувати Вам таке рішення. 
Просимо Вас узгодити час для відвідання сервісного партнера SEAT у Вашому регіону для встановлення відповідного оновлення програмного забезпечення на Ваш автомобіль. Звичайно ж, ця послуга буде безкоштовною для Вас. Враховуючи поточну перевірку дизельних двигунів концерну Volkswagen AG, можемо вам повідомити, що всі автомобілі SEAT з двигунами, які мають екологічну норму ЄВРО 6, відповідають всім законодавчим вимогам без виключення. Жоден автомобіль з тих, які наразі виготовляються заводом, не оснащується двигунами ЕА189. Будьте впевнені, що усі моделі SEAT відповідають сучасним стандартам якості та безпеки.  

Перевірте своє авто онлайн

Щоб полегшити доступ до інформації, ми створили спеціальну форму перевірки вашого автомобіля. Використовуючи VIN номер вашого SEAT, Ви легко зможете дізнатись, чи торкнулась зазначена ситуація Вашого автомобіля. Дякуємо Вам за довіру.

Часті питання

Ваші запитання - наші відповіді