Практичні транспортні системи

В асортименті оригінальних аксесуарів SEAT Ви знайдете широкий асортимент елегантних та практичних рішень для транспортування. Багажні бокси та кріплення для велосипедів ідеально підходять для подорожей та спортивних занять. З оригінальними транспортними системами SEAT Ви економите цінний простір в салоні автомобіля.

Кріплення для велосипедів на тягово-зчіпний пристрій

Розраховане на три велосипеди, установлення на кульовий наконечник тягово-зчіпного пристрою. Швидкий монтаж, легке використання. Гранична вага одного велосипеда - 15 кг. Обмеження швидкості - 130 км/год. 

Кріплення для велосипеда на дах

Завдяки особливій конструкції тримача рами й упорів коліс велосипед сам займає правильне положення. Рукоятка з обмежувачем сили затягування дає змогу закріпити велосипед легко та швидко. Щільно огортаючи профілі рами, великі м'які тримачі рівномірно розподіляють притискне зусилля й бережуть велосипед від пошкоджень. Подовжена нижня частина затискача не дає велосипеду впасти. Продумані упори для коліс оснащені швидко регульованими ремінцями. Кріплення можна перемістити з одного боку автомобіля на інший без усяких інструментів. Гранична вантажність: 20 кг.

Багажний бокс

Подвійні пластикові стінки для захисту від атмосферного впливу. Відкривається з правого боку. Обтічна форма, удосконалена в аеродинамічній трубі. 
Вага: 18 кг
Місткість: 450 л
Гранична вантажність: 50 кг
Габарити (Д х Ш х В): 1600 x 1000 x 440 мм

Оригінальні багажні дуги

Комплект із задньої і передньої багажних дуг із системою захисту від крадіжок. 
Дуги кріпляться по бокам даху автомобіля. 

Кріплення для лиж і сноубордів

Розраховане на шість пар лиж або чотири сноуборди. Гумове покриття береже майно від пошкоджень. Кріплення сумісне з більшістю поперечин та легко відкривається. Монтаж без додаткового інструменту. Ключі в комплекті.

Аксесуари

Дізнайтесь про всі варіанти для вашого SEAT

Знайти партнера SEAT