Аксесуари

Безпека та комфорт для ваших дітей.

Безпека для ваших дітей є головним пріоритетом. SEAT пропонує великий вибір дитячіх крісел з асортименту оригінальних аксесуарів. З оригінальними дітячими автокріслами SEAT, малюки можуть вирушати у сповнені пригод подорожі, а ви будете почуватися значно спокійніше. А Ваш сервіс-консультант SEAT із задоволенням проконсультує вас!

Дитяче автокрісло KIDFIX XP

Завдяки цьому інноваційному кріслу зі спинкою XP-PAD для дітей віком від 4 до 12 років ваша дитина подорожуватиме в цілковитій безпеці. Широкі м'які боковини огортають і захищають голову та шию дитини в разі бічного удару.

Дитяче автокрісло DUO PLUS

Завдяки цьому універсальному автокріслу DUO PLUS, створеному для дітей віком від 9 місяців до 4 років (вагою від 9 до 18 кг), малюк переходитиме від спокійного сну до наспівування тієї самої пісні знову та знову. Це крісло оснащене відкидною спинкою, що може встановлюватися в три положення для забезпечення максимального комфорту, а також п'ятиточковим паском безпеки для зменшення руху в разі аварії.

Дитяче автокрісло Peke G1 TRIFIX I-SIZE

Це, можливо, одне з небагатьох місць, у яких дитина не рухатиметься в цьому віці. Завдяки цьому автокріслу SEAT для дітей віком від 15 місяців до 4 років (зростом від 76 до 105 см або вагою від 9 до 22 кг) кожна поїздка дитини буде безпечною та комфортною. Автокрісло відповідає останньому стандарту ECE R129 (i-Size), і його легко встановлювати завдяки вбудованим кріпленням ISOFIX і системі Top Tether, що забезпечує додатковий рівень безпеки.

 

Накидка на сидіння

Практичний і стильний продукт для автомобілів із системою ISOFIX. Береже оббивку від потертостей і бруду, а отже, допомагає зберегти ринкову вартість авто. Нековзкий матеріал, який легко чистити й мити. Можна використовувати разом із дитячим автокріслом. Має три зручні кишені для дрібних речей.

Дитяче автокрісло Baby Safe Plus SHR II

Настільки зручне, що його можна використовувати як ліжечко за межами салону SEAT. Це автокрісло має сонцезахисний козирок, щоб оберігати дитину від сонця. Крісло призначене для дітей віком до 15 місяців або вагою до 13 кг і фіксується стандартним триточковим ременем безпеки. Його можна встановлювати спинкою вперед на заднє чи на переднє сидіння. (Перед встановленням необхідно відключати подушку безпеки пасажира на передньому сидінні.)

Дитяче автокрісло Peke GO I-SIZE

Посадити дитину в автокрісло, а потім їхати на передньому сидінні - непросте завдання для батьків. Проте це можна зробити без зайвих зусиль завдяки цьому спеціальному дитячому кріслу SEAT, що відповідає останньому стандарту ECE R129 (i-Size), водночас забезпечуючи високий рівень комфорту для дитини. Це дитяче крісло, призначене для немовлят віком від 0 до 15 місяців (зростом 40-83 см), має спеціальні індикатори, які змінюють колір із червоного на зелений у разі правильного приєднання.

Основа для автокрісла Isofix PEKE G0 i-Size

SEAT було створено власне дитяче автокрісло PEKE GO i-Size та, звичайно ж, спеціальна основа для нього, щоб гарантувати надійніший захист.  
Основа кріпиться до шасі за допомогою системи ISOFIX автомобіля та включає опорну стійку для більшої стійкості. Також забезпечується просте прикріплення та зняття крісла з основи натисканням однієї кнопки. Передбачено індикатори, що підтверджують правильне встановлення. Інструкції з монтажу в комплекті. 
Доступно для всіх автомобілів із системою ISOFIX.

Дзеркало для спостереження за малюком на задньому сидінні

Прямокутне дзеркало з опуклим склом. Кріпиться до підголівника ремінцями або регульованою штангою.

Додаткове салонне дзеркало

Додаткове дзеркало дає змогу спостерігати за дітьми на задньому сидінні, пильнувати машини позаду й легше маневрувати заднім ходом завдяки панорамному виду. Можна встановити на лобове скло або передню панель. Міцний присосок тримає дзеркало навіть у разі зіткнення.

Органайзер на сидіння

Дуже зручний і практичний органайзер допомагає підтримувати порядок у салоні під час поїздок. Легко чіпляти та знімати.

Накладка на ремінь безпеки

М'яка накладка для комфортного відпочинку дитини. Легко чіпляти на лямку ременя безпеки. Червоний колір, чорні крайки.

Аксесуари

Дізнайтесь про всі варіанти для вашого SEAT

Знайти партнера SEAT