Аксесуари

Практичні рішення для собак з "ВАУ ефектом".

Завдяки практичним аксесуарам для собак SEAT, Ваш чотириногий друг не тільки будє почувається добре, та ще і у повній безпеці. Безтурботна наступна поїздка з коханими гарантована.

Захисне покриття на сидіння для собак

Повністю накриває заднє сидіння, захищає оббивку від подряпин, вологи й шерсті. Чіпляється за чотири підголівники. Чорний колір.

Розділова перегородка для багажного відсіку

Ваш домашній улюбленець є ще одним членом сім'ї. Захищайте його під час кожної поїздки за допомогою цієї решітки, яка розділяє багажний відсік на два відділення, щоб ваш улюбленець залишався в безпеці. У разі потреби перегородку можна легко встановити чи зняти.

Захисний лоток для багажного відсіку

Береже салон під час перевезення брудних або мокрих речей. Ідеально пасує за розміром. Міцний, практичний матеріал. Нековзка поверхня, можна мити.

Захисне покриття для багажного відсіку

Практичне рішення для перевезення домашніх улюбленців. Захищає підлогу й боковини багажного відсіку від бруду, шерсті тощо. Водонепроникний нейлон чорного кольору, розмір 156 x 119 см; чіпляється за підголівники. Має кишені для ємності з водою, ремінців, інших аксесуарів. Призначене насамперед для сімейних автомобілів і компактвенів.

Сумка для перенесення собак

Сумка для перенесення собак. Оснащена заґратованими отворами з бічної і верхньої сторони, ручкою та кріпленням для ременя.
Розміри: 48 x 30 x 30 см

Ремінь безпеки для собаки

Чотири розміри на вибір. Матеріал: поліестер 600D Oxford, поролонова прокладка всередині та поліестерова сітка на спині. Додатковий ремінець для фіксації до штатного ременя безпеки.

Аксесуари

Дізнайтесь про всі варіанти для вашого SEAT

Знайти партнера SEAT