Знайти автомобіль

carLOG допомагає у пошуку авто Вашої мрії

Шукаєте новий автомобіль? carLOG пропонує Вам підтримку через прямий доступ до Конфігуратору, автомобілів на складі в Україні, доступних до продажу просто зараз та всіх пропозицій від DasWeltAuto.

Збережіть відібрані авто, порівнюйте потрібні автомобілі у Списку обраного  - все для того, щоб Ваш вибір був впевненим та переконливим.

Мій гараж
Усі Ваші авто збережені у одному гаражі!
carLOG надає Вам можливість додавати у власний аккуант Ваші автомобілі. Це стосується як автомобілів, що вже є у Вашому володінні, так і тих, які збираєтися придбати незабаром зі Складу авто, Конфігутора чи платформи DasWetlauto.
Мої автомобілі
Обирайте зважено
Портал carLOG дає можливість зберігати усі пропозиції у онлайн-форматі - із зображеннями автомобілів, повним описом комплектацій та автоматичним оновленням цінових пропозицій щодня. Унікальний бот Пошуковий агент присилатиме Вам пропозиції за Вашими параметрами автоматично на Ваш е-мейл.
Мої дилери
Всі ваші дилери чи сервіс-партнери
Ваш SEAT можливо поєднати з обраним дилером марки SEAT прямо у порталі carLOG. Відтак записатися на сервіс можна за кілька простих кроків та навіть у неробочий час
Унікальний цифровий досвід вибору автомобіля SEAT

Сучасний бренд, іноваційні сервіси клієнтам. Швидко, зручно, прозоро.

Ваш цифровий портал клієнта

Користуйтеся порталом carLOG

carLOG - це Ваші двері у цифровий світ Porsche Holding, а значить до світу Volkswagen, Audi, SEAT, Volkswagen Комерційні автомобілі та Das WeltAuto. Реєстрація на порталі клієнтів carLOG надає доступ до онлайн-інструментів та зручних сервісів.