РІЧНИЙ ЗВІТ

НЕВПИННИЙ ПРОГРЕС

2015 рік видався для SEAT сповненим успіхів та гарних новин.

успіхів та гарних новин.

ПІДСУМКИ РОКУ

2015 у цифрах та зображеннях

SEAT ВИБОРОВ ТИТУЛ КРАЩОГО РОБОТОДАВЦЯ

10 лютого. | Компанія першою серед автовиробників отримала сертифікат кращого роботодавця, що свідчить про визнання SEAT однією з кращих в Іспанії компаній для роботи.

20V20 – СТВОРЕНИЙ З ДУМКОЮ ПРО МАЙБУТНЄ

2 березня | На Женевському міжнародному автосалоні SEAT представив модель 20V20. Цей чотиридверний позашляховик у кузові «купе» демонструє бачення майбутнього бренда у контексті дизайну і високотехнологічних інновацій у царині моторних технологій.

SEAT І SAMSUNG – АЛЬЯНС, ЩО УМОЖЛИВИТЬ ПОСТІЙНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО МЕРЕЖІ

2 березня | Дві компанії підписали угоду про розробку технологічних рішень для оснащення модельного ряду SEAT повноцінними комунікаційними технологіями. Бренд представив додаток SEAT ConnectApp, який дозволить з'єднати автомобіль зі смартфоном.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВИХ IBIZA ТА ALHAMBRA

7 травня | На Барселонському автосалоні бренд показав нові моделі Ibiza, що отримали удосконалені мультимедійні системи з новими комунікаційними можливостями, а також оновлений дизайн салону та розширену лінійку двигунів. Крім цього, відбулась презентація Alhambra з оновленим екстер'єром, більш продуктивними двигунами та широким переліком систем підтримки водія.

DIGITAL MUSEUM – УНІКАЛЬНА ІСТОРІЯ В ІННОВАЦІЙНОМУ ФОРМАТІ

18 травня | Компанія SEAT оголосила про початок конкурсу «Archithon» на кращий проект віртуального музею Digital Museum, учасниками якого стануть 40 студентів-архітекторів. У вересні під час Франкфуртського автосалону бренд представить першу стадію реалізації цього віртуального простору.

ЗАВОД У МАРТОРЕЛІ ВІДКРИВАЄ СВОЇ ДВЕРІ

27 червня | У ході урочистого дня відкритих дверей з надзвичайно насиченою програмою заходів працівники компанії разом зі своїми родинами відвідали виробничі потужності SEAT й отримали змогу ознайомитися з процесом виробництва автомобілів.

ІТАЛІЙСЬКА ПОЛІЦІЯ ОБИРАЄ LEON

3 липня | SEAT виграв тендер на постачання нових поліцейських автомобілів Державній поліції та карабінерам Італії. Компанія поставить велику партію броньованих автомобілів Leon зі спеціалізованим оснащенням.

40 РОКІВ ІННОВАЦІЙ У ТЕХНІЧНОМУ ЦЕНТРІ SEAT

8 серпня | Голова уряду Іспанії Маріано Рахой (Mariano Rajoy) відвідав Технічний центр компанії SEAT, що цьогоріч відзначає 40-річний ювілей. Цього ж дня тодішній голова Виконавчого комітету компанії Юрген Стакман (Jürgen Stackmann) оголосив про запланований на наступні два роки вихід чотирьох нових моделей та інвестиції у дослідження і розробки на суму 3,3 мільярда.

ПІДКЛЮЧЕНІ ДО МАЙБУТНЬОГО АВТОМОБІЛІ У ФРАНКФУРТІ

14 вересня | На Франкфуртському автосалоні бренд представив широкій публіці модель Leon Cross Sport - кросовер з душею спорткара. Крім цього, відбулась презентація нової лінійки CONNECT, автомобілі якої вирізняються покращеними комунікаційними можливостями. Ще одним відкриттям виставки став дебют нової Ibiza CUPRA.

ДОРОЖНЯ КАРТА НА ПЕРІОД ДО 2025 РОКУ

30 жовтня | На зборах у присутності 550 високопоставлених представників та директорів ринків компанія презентувала дорожню карту свого розвитку на період до 2025 року. Зусилля бренда будуть спрямовані переважно на виробництво високорентабельних моделей, забезпечення задоволеності клієнтів та збереження позицій кращого роботодавця.

ЛУКА ДЕ МЕО – НОВИЙ ГОЛОВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

1 листопада | Лука де Мео (Luca de Meo) приєднався до SEAT як новий голова Виконавчого комітету. На цій посаді колишній виконавчий віце-президент з продажів і маркетингу AUDI AG змінив Юргена Стакмана, якого обрали віце-президентом з продажів, маркетингу та післяпродажного обслуговування бренда Volkswagen.

350 НОВИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ПОНАД 400 000 ПРОДАНИХ АВТОМОБІЛІВ

31 грудня | SEAT завершує рік, набравши 350 нових працівників, причому 100 з них прийшли у Технічний центр SEAT. Завод у Марторелі демонструє рекордні обсяги виробництва з 2001 року, а кількість проданих автомобілів уперше з 2007 року перевищила 400 000 одиниць.