SEAT Leon Eurocup 2016

Новий чемпіон Єврокубку SEAT Leon Eurocup

06.06.2016.

Ле-Кастелль 05.06.2016 - сьогодні  автодром Поль Рікар став трасою-талісманом для голландського гонщика Нільса Лангевельда (Baporo Motorsport). Ніхто, в тому числі і сам гонщик, не міг припустити вчора, після отримання поул-позишн, що представник Baporo Motorsport стне новим "королем" Єврокубку SEAT Leon Eurocup у результаті двох послідовних перемог на французькій трасі. Маючи 3 призових місця, 3 перемоги та 2 поули у своєму здобутку Нільс Лангевельд мав багато передумов для того, щоб стати переможцем.

Тепер команди та водії прямують  до Італії, де Єврокубок SEAT Leon Eurocup вперше пройде на італійському автодромі Муджелло в Тоскані. Після завершення гонок у Франції, думки вже перейшли до наступного змагання Єврокубку, який пройде 16-17 липня 2016.

Хайме Пуч, директор SEAT Sport: "Це був яскравий уїк-енд, де ми змогли насолодитися двома дійсно захоплюючими гонками. Після грандіозного виступу Нільса Лангевельда тут, в Поль Рікар, Єврокубок SEAT Leon Eurocup став ще быльш цыкавим. У нас є новий лідер в турнірній таблиці, але різниця очок дуже щільна, а отже попереду ще більш захоплюючі перегони!"