CUPRA Raacing

МІЖНАРОДНІ ПЕРЕГОНИ TCR

Цього року географія перегонів, у яких бере участь SEAT Leon Cup Racer, не обмежується одним континентом.

Перегони відбуватимуться у Іспанії, Португалії, Німеччині, Росії, Італії та Тайланді. Зокрема, у планах є і 24-годинні перегони на Нюрнбургрингу.

 

СЕРІЯ ПЕРЕГОНІВ TCR INTERNATIONAL

Календар міжнародних перегонів TCR International

Ознайомтеся з календарем міжнародних перегонів турінґових автомобілів TCR International 2017 на офіційній сторінці SEAT Sport

ВІРТУАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ

SEAT Leon CUPRA ЄВРОКУБОК ОНЛАЙН 2017

Другий віртуальний чемпіонат, який організовано за підримки SEAT Sport і Cloud Sport, стартує 17 червня з пробних заїздів на треку Барселона-Каталунья. Організатори доклали якнайбільше зусиль, аби зробити чемпіонат максимально наближеним до реальності.  

Переможець/-иця зможе випробувати свою техніку їзди за кермом справжнього Leon Cup Racer з водієм-гонщиком команди SEAT і бренд-амбасадором Хорді Жене.

SEAT LEON CUP RACER

ГОТОВИЙ ДО ПЕРЕГОНІВ

Команда SEAT Sport ретельно і зосереджено працювала над створенням Leon CUP RACER, оснащенням його новітніми технологіями, відповідними властивостями і характеристиками для задоволення вимог Endurance Racing.

ПІДВІСКА

Нові амортизатори можуть працювати в обох напрямках. Таким чином, гонщики можуть швидко і зручно адаптуватися до відповідноготреку і стилю водіння.

ОХОЛОДЖЕННЯ

Більш висока продуктивність автомобіля завдяки модернізованій охолоджувальній системі та новій конструкції вихлопної системи.

АЕРОДИНАМІКА

Більше швидкості на прямих і в поворотах: версія Eurocup має покращені аеродинамічні властивості завдяки новому пакету оснащення.

ПАКЕТ "ВИТРИВАЛІСТЬ"

Включає в себе надійний механізм блокування переднього диференціала і 6-поршневі суппорти AP Radi-Cal.

НОВА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

6-ст. гоночна коробка передач SADEV з послідовним перемиканням передач з підкермовими пелюстками замінює звичайний важіль перемикання передач.