Новий виконавчий віце-президент SEAT

Карстен Ізензеє — новий виконавчий віце-президент SEAT з фінансів

05.30.2019

/ 1 червня Карстен Ізензеє (Carsten Isensee) стане новим членом Виконавчого комітету SEAT, змінивши на цій посаді Хольґера Кінчера (Holger Kintscher), який у цей же день приступить до виконання обов'язків віце-президента Volkswagen Комерційні автомобілі з фінансів та ІТ

/ Усю свою кар'єру пан Ізензеє будував у Volkswagen Group і донині працював на посаді виконавчого віце-президента з фінансів компанії Volkswagen Group China

/ Він приєднається до SEAT із завданням консолідувати рекордні результати діяльності компанії та зміцнити фінансові підвалини для майбутніх проектів

Марторель, 30 травня 2019 р. Карстен Ізензеє став новим виконавчим віце-президентом SEAT з фінансів і приступить до виконання своїх обов'язків у якості члена Виконавчого комітету компанії з 1 червня 2019 року. Він змінить на цій посаді Хольґера Кінчера, який у цей же день очолить департамент фінансів та ІТ компанії Volkswagen Комерційні автомобілі. Всю свою кар'єру пан Ізензеє будував у Volkswagen Group і донині працював на посаді виконавчого віце-президента з фінансів компанії Volkswagen Group China.

Високопосадовець приєднається до SEAT з метою консолідації рекордних прибутків та інвестицій компанії і зміцнення фінансових підвалин для майбутніх проектів. У 2018 році SEAT досяг найкращих за всю свою історію результатів: прибуток після оподаткування склав 294 млн євро (+4,6 % проти 2017 р.), а оборот сягнув 9,991 млрд євро (+4,6 %). Крім того, минуло року компанія спрямувала на інвестиції та фінансування досліджень і розробок 1,223 млрд євро (+27,1 %), що стало найвищим показником за весь час існування бренду.

59-річний Карстен Ізензеє має вчену ступінь з ділового адміністрування, яку він здобув в університеті м. Вільгельмсгафен (Wilhelmshaven), Німеччина. Пан Ізензеє розпочав свою діяльність у Volkswagen Group у 1987 році й відтоді займав різноманітні посади у відділі фінансів Volkswagen як у штаб-квартирі концерну, розташованій у Німеччині, так і в підрозділах на території Словаччини, Південної Африки, Бразилії та Китаю. За період з 2014 року і до переходу в SEAT він працював виконавчим президентом з фінансів компанії Volkswagen Group China. Протягом своєї кар'єри пан Ізензеє представляв компанію на ринку капіталу та у ході переговорів з акціонерами, партнерами, державними установами, профспілками та урядовими організаціями. Крім того, він впровадив різноманітні програми реструктуризації організаційної структури, а під час роботи на ринку Китаю брав участь у розвитку інтелектуальної мобільності і цифрових сервісів.

 

«Ми дуже раді, що такий керівник, як Карстен Ізензеє, що має настільки багатий досвід роботи у сфері фінансів і практичної діяльності загалом, приєднається до SEAT. Його міжнародний досвід і глибокі знання концерну поза всяким сумнівом відкриють перед нами нові перспективи, які дозволять продовжувати зміцнення здорової фінансової основи, сформованої Хольґером Кінчером», - зазначив Президент SEAT Лука де Мео (Luca de Meo).

 

Своєю чергою, після майже 10-річного членства у Виконавчому комітеті SEAT Хольґер Кінчер перейде в дочірню компанію Volkswagen Group, що займається виробництвом комерційних автомобілів. «Хольґер Кінчер став наріжним каменем процесу трансформації SEAT протягом останніх років, - пояснив де Мео. - SEAT значною мірою завдячує своїми успіхами Хольґеру і його команді. Він не лише посприяв фінансовому оздоровленню компанії, але й доклав зусиль для створення умов, які б дозволили забезпечити стабільність у майбутньому».

 

SEAT - єдина компанія, яка проектує, розробляє, виробляє й продає автомобілі в Іспанії. Міжнародний бренд зі штаб-квартирою в Марторелі (Барселона), який входить до складу концерну Volkswagen, експортує 80% автомобілів і представлений у більш ніж 80 країнах. 2017 року прибуток SEAT після сплати податків становив 281 млн євро, а обсяги продажів в усьому світі - майже 470 000 автомобілів.

 

Кількість персоналу SEAT Group перевищує 15 000 фахівців. У трьох виробничих центрах компанії, розташованих у Барселоні (Barcelona), муніципалітеті Ал-Прат-да-Любрагат (El Prat de Llobregat) та Марторелі (Martorell), виготовляють надзвичайно успішні моделі Ibiza, Leon й Arona. Крім того, у Чеській Республіці компанія випускає Ateca й Toledo, у Португалії - модель Alhambra, у Словаччині - Mii. 

 

Міжнародна компанія має власний технічний центр, що слугує своєрідним осередком знань: над створенням інновацій для найбільшого промислового інвестора Іспанії у сфері розробок і досліджень тут працює тисяча інженерів. Модельний ряд SEAT уже оснащується передовими комунікаційними рішеннями. А зараз компанія прагне реалізувати глобальний перехід на цифрові технології для впровадження мобільності майбутнього.