Formentor на мисі Форментор

Маяк CUPRA

05.21.2019

/ Концепт-кар CUPRA Formentor вперше проїдеться по мису, ім'я якого він носить

/ Вітер та Середземне море надихнули на створення дизайну першої моделі, безпосередньо спроектованої для бренду

/ Звивиста дорога до маяка була побудована у 30-х роках і межує зі скелями, які підіймаються вгору більш ніж на 300 метрів

Марторель, 21.05.2019. Місце зустрічі вітрів - так люди, які живуть на Майорці, називають мис Форментор, що є північною крайньою точкою острова. Мальовнича прибережна дорога, оточена скелями висотою 300 метрів, веде до маяка, який височіє на вершині мису. CUPRA Formentor вперше рухається місцевістю, що надихнула на створення його дизайну.

Обриси, створені вітром. Вітер та хвилі щодня змінюють форму мису Formentor. Морський пейзаж, який постійно змінюється, надихнув дизайнера екстер'єру CUPRA Альберто Торрекілласа (Alberto Torecillas) на створення його обтічного силуету. «Вітер надає форму скелям. Це надихнуло мене на створення бокових виступів, які демонструють динамічність та відчуття руху, навіть коли автомобіль стоїть на місці».

 

Кришталево чиста вода. Бірюзове море змінює свій колір, коли дме північній вітер. Під поверхнею підземні каньйони глибиною 60 метрів, які є ідеальними для пірнання, поступово змінюють свій колір на темніший. Різноманітні кольори Середземного моря надихнули відділ «Колір та оздоблення» компанії Seat на створення відтінку Blue Petrol - глибокого, майже чорного відтінку синього кольору, який був спеціально створений для цього концепт-кару. «Коли світло сяє на контурах CUPRA Formentor, найглибший колір проявляється на найбільш освітлених місцях», - сказав Торрекіллас.

CUPRA - ексклюзивний бренд для унікальних людей, створений для того, щоб приваблювати клієнтів та відповідати очікуванням щодо унікальності, витонченості та ходових характеристик усіх любителів автомобілів. У перший рік існування CUPRA продажі автомобіля у 2018 році збільшилися на 40 % порівняно з минулим роком, сягнувши 14 400 одиниць. Разом із запуском нових моделей CUPRA також підтримуватиме дух автоспорту та перегонів, беручи участь у міжнародній серії перегонів TCR. Світ CUPRA живий. Він готовий підкорювати нові групи ентузіастів у 280 спеціалізованих відділеннях та магазинах по всьому світі.