SEAT та Sónar+D

SEAT об’єднується з Sónar+D задля стимулювання інновацій та креативності

05.22.2019

/ Компанія SEAT стала інноваційним партнером Sónar і Sónar+D

/  Sónar+D MasterClasses від SEAT - новий формат навчання, створений для популяризації інновацій та заохочення креативності

/  У фестивалі, який пройде з 17 по 20 липня у Барселоні, візьмуть участь провідні діячі світового рівня з різних креативних секторів, пов'язаних з технологіями та інноваціями

Барселона, 22 травня 2019 року. SEAT вперше співпрацює з Sónar - міжнародним фестивалем музики, креативності і технологій, що проводиться уже 26-й раз, щоб долучитися до духу інновацій та креативності Барселони. Ставши інноваційним партнером Sónar і Sónar+D, бренд організує проведення однієї з ключових новинок цьогорічного фестивалю - нових тренінгів Sónar+D MasterClasses від SEAT. Заходи будуть проходити у новій аудиторії Sónar+D на майданчику SEAT.

 

Sónar+D являє собою міжнародний міждисциплінарний конгрес, що з 2013 року проводиться у Барселоні в рамках фестивалю Sónar. Він об'єднує, зокрема, видатних митців, фахівців у сфері технологій, креативних професіоналів, музикантів, кінорежисерів, дизайнерів, мислителів, науковців, підприємців, виробників і хакерів, досліджує вплив креативності на сьогодення та його зміни внаслідок цього, а також допомагає формувати правильне уявлення про нове майбутнє.

Директор SEAT з глобального маркетингу Сюзанна Франц (Susanne Franz) пояснила: «Sónar і Sónar+D належать до ключових міжнародних заходів у сфері креативності та інновацій. Ця угода підтверджує прагнення SEAT діяти нестандартними методами, відкидаючи традиції, а Sónar, що не обмежується лише музикою, слугує декоративним фоном для цього».

 

Цього року новинкою фестивалю стануть Sónar+D MasterClasses від SEAT - тренінги у новому форматі навчання, створеному для популяризації інновацій та заохочення креативності на національному і міжнародному рівнях. Загалом у період з 17 по 19 липня заплановано проведення 9 майстер-класів тривалістю 90 хвилин кожен. Ключовою темою майстер-класів стане фундаментальна роль креативності в процесі впровадження інновацій. Окремі заняття будуть присвячені, зокрема, співпраці між митцями і технологіями штучного інтелекту та машинного навчання, взаємодії з роботами та створенню реалістичного інтерактивного оточення.

 

Співзасновник і співдиректор Sónar Рікард Роблес (Ricard Robles) зазначив: «Майстер-класи Sónar+D - це проект, над яким ми працювали давно, і водночас найважливіша новинка цьогорічного фестивалю. SEAT є ідеальним технологічним партнером для його реалізації, оскільки ми розділяємо бачення ключової ролі креативного таланту у подоланні пов'язаних з інноваціями викликів. Ми надзвичайно задоволені можливістю спільної розробки цього проекту».

 

Право пріоритетної участі у Sónar+D MasterClasses від SEAT отримають професіонали, що є учасниками Sónar+D. Кожне заняття розраховане на 50-80 учасників. Разом з тим, починаючи з вересня, майстер-класи будуть доступні в Інтернеті на веб-сторінці Sónar+D.

 


Міська мобільність, що об'єднується з музикою

SEAT щороку підтверджує свою прихильність до музики і вуличного мистецтва шляхом розвитку партнерських стосунків із провідними міжнародними фестивалями світового рівня. Цього року SEAT знову співпрацює з ключовими міськими фестивалями, такими як Primavera Sound, де компанія вперше виступає спонсором 13 додаткових виконавців у стилі хіп-хоп. До прикладів такої співпраці належать також фестивалі Lollapalooza у Парижі і Берліні та Wireless Festival у Франкфурті. Ці заходи являють собою ідеальні платформи для спільної насолоди музикою і вуличним мистецтвом та демонстрації молодіжного й оптимістичного духу SEAT.

 

SEAT - єдина компанія, яка проектує, розробляє, виробляє й продає автомобілі в Іспанії. Міжнародний бренд зі штаб-квартирою в Марторелі (Барселона), який входить до складу концерну Volkswagen, експортує 80% автомобілів і представлений у більш ніж 80 країнах. 2017 року прибуток SEAT після сплати податків становив 281 млн євро, а обсяги продажів в усьому світі - майже 470 000 автомобілів.

 

Кількість персоналу SEAT Group перевищує 15 000 фахівців. У трьох виробничих центрах компанії, розташованих у Барселоні (Barcelona), муніципалітеті Ал-Прат-да-Любрагат (El Prat de Llobregat) та Марторелі (Martorell), виготовляють надзвичайно успішні моделі Ibiza, Leon й Arona. Крім того, у Чеській Республіці компанія випускає Ateca й Toledo, у Португалії - модель Alhambra, у Словаччині - Mii. 

 

Міжнародна компанія має власний технічний центр, що слугує своєрідним осередком знань: над створенням інновацій для найбільшого промислового інвестора Іспанії у сфері розробок і досліджень тут працює тисяча інженерів. Модельний ряд SEAT уже оснащується передовими комунікаційними рішеннями. А зараз компанія прагне реалізувати глобальний перехід на цифрові технології для впровадження мобільності майбутнього.