Електрифікація у Барселоні

SEAT розгортає кампанію з електрифікації у Барселоні

05.09.2019

/ Водночас із відзначенням своєї 69-ї річниці бренд демонструє у рамках автосалону Automobile Barcelona першу модель SEAT з повністю електричним приводом під назвою el-Born та концепт-кар SEAT Minimó

/ CUPRA дебютує на автосалоні з новим Formentor та спорткаром e-Racer

/ Компанія SEAT спільно з департаментом дорожнього руху та магістратом Барселони бере участь у роботі круглого столу з питань підключеної мобільності

/ Уперше в історії SEAT продажі за перші чотири місяці року перевищили 200 000 автомобілів

Барселона, 09 травня 2019 р. У цьому році SEAT відзначає 69 років від дати створення компанії та бере участь у 100-му автосалоні Automobile Barcelona, у рамках якого бренд продемонстрував своє бачення електричної мобільності за допомогою двох нових концепт-карів - першого автомобіля марки з повністю електричним приводом SEAT el-Born та перспективної моделі SEAT Minimó, який повинен стати «партнером» міст і призвести до революції у сфері міської мобільності. Крім того, CUPRA демонструє новий CUPRA Formentor - першу власну модель бренду, а також перший повністю електричний гоночний автомобіль марки класу «туринг» під назвою e-Racer.

Генеральний директор SEAT Лука де Мео (Luca de Meo) зазначив: «Автомобільна індустрія переживає процес трансформації і стикається з найскладнішим викликом у своїй історії, що триває вже понад 100 років. Зараз є найкращий момент для нас, і вихід цих моделей дозволяє впевнено дивитися у майбутнє та очолити трансформацію галузі».

Експозиція моделей SEAT розташована поряд з усіма брендами Volkswagen Group на території одного павільйону, щоб продемонструвати міць консорціуму та його бачення мобільності майбутнього. У ході «Ночі Volkswagen Group», яка пройшла вчора, троє генеральних директорів Volkswagen Group глобального рівня вперше в історії автосалону зібрались разом, щоб обговорити майбутнє мобільності: учасниками обговорення стали генеральний директор Porsche і керівник виробництва Volkswagen Group Олівер Блюме (Oliver Blume), генеральний директор Lamborghini Стефано Доменікалі (Stefano Domenicali) та генеральний директор SEAT і вищий представник концерну в Іспанії Лука де Мео (Luca de Meo).

 

У ході двотижневої виставки відвідувачі експозиції SEAT зможуть ознайомитися з останніми доповненнями модельного ряду компанії та провести тест-драйви нового Tarraco, Arona TGI, Ibiza, нещодавно представленого CUPRA Ateca і навіть першого рішення у сфері міської мікромобільності - самоката SEAT eXS на базі технологій Segway.

 

SEAT el-Born - перший крок у рамках кампанії SEAT з електрифікації

Концепт-кар el-Born - перша модель SEAT, що від початку розроблялась як автомобіль з повністю електричним приводом. Вихід на ринок запланований на 2020 рік. SEAT стане другим брендом Volkswagen Group, який буде випускати модель на базі платформи MEB. Складальний конвеєр компанії налаштований на випуск нового покоління автомобілів, побудованих на основі найдосконаліших на ринку технологій електрифікації та зв'язку.

 

Завдяки реальному запасу ходу від 300 до 420 км, який забезпечує акумуляторна батарея ємністю 58 кВт·год, цей автомобіль готовий мандрувати далеко за межами міст. Акумуляторна батарея сумісна зі швидкісними зарядними станціями постійного струму потужністю 100 кВт. Завдяки цьому SEAT el-Born зможе поповнювати свій запас енергії до рівня, необхідного для подолання 260 км, усього за 30 хвилин.

* SEAT el-Born - концепт-кар, тому всі технічні характеристики є попередніми і можуть бути переглянуті.

SEAT Minimó - кращий «союзник» міста

Концепт-кар SEAT Minimó, який був уперше продемонстрований у ході останньої виставки Mobile World Congress у Барселоні, поєднує комфорт і безпеку автомобіля з маневреністю мотоцикла. Ця нова концептуальна модель підтверджує відданість SEAT ідеям міської мікромобільності і розширює екосистему Easy Mobility, розвитком якої займається бренд. Компанія співпрацює з державними установами з метою подальшого удосконалення моделі з урахуванням потреб міст ще до можливого початку комерційної експлуатації. Після дебюту самоката SEAT eXS на базі технологій SEGWAY та міжнародної презентації концепт-кара SEAT Minimó компанія планує очолити діяльність з реалізації стратегії міської мікромобільності Volkswagen Group.

Визначення нової мобільності спільно з департаментом дорожнього руху

Менеджер з цифрових технологій компанії SEAT Фабіан Сіммер (Fabian Simmer) приєднається до інших відомих діячів галузі у рамках круглого столу, організованого департаментом дорожнього руху і магістратом Барселони, щоб обговорити питання підключеної міської мобільності та розповісти про деякі ключові аспекти, які дозволили SEAT створити взірець підключеного автомобіля. Зокрема, компанія першою у світі інтегрувала у свої автомобілі додаток Shazam та систему навігації Waze і стала першим європейським брендом, автомобілі якого оснащуються голосовим асистентом Alexa від компанії Amazon.

 

За перші чотири місяці SEAT подолав бар'єр, що становив 200 000 автомобілів

З січня по квітень 2019 року світові продажі SEAT порівняно з аналогічним періодом минулого року зросли на 7 %. Вперше за свою історію компанія SEAT продала за перші чотири місяці року понад 200 000 автомобілів, а якщо точніше - 202 600 одиниць. За період з січня по квітень 2018 року SEAT поставив замовникам 189 300 автомобілів, що до поточного року було попереднім рекордним результатом.

 

У квітні цього року компанія SEAT продала 51 000 автомобілів, або на 1,8 % більше, ніж протягом квітня 2018 року. До того ж цей квітень став кращим за майже сім десятиліть функціонування компанії, адже обсяги продажів перевищили показник 50 100 автомобілів, продемонстрований рік тому.

 

Продажі нового бренда CUPRA* також продовжують бити рекорди. За перші чотири місяці року обсяги продажів CUPRA склали 7900 автомобілів, що на 82,3 % більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

(* Примітка: результат включено у загальний показник продажів SEAT.)

 

CUPRA з'єднує з майбутнім

Усього через рік функціонування у якості незалежного бренду CUPRA представляє у Барселоні першу модель власної розробки - концепт-кар CUPRA Formentor. Цей автомобіль покликаний відкрити для бренду дорогу в майбутнє, адже він оснащений високопродуктивним гібридним приводом із заряджанням від електромережі, вихідна потужність якого розрахована таким чином, щоб відповідати поточним потребам до експлуатаційних характеристик та економічності. Запланований на 2020 рік вихід цієї моделі на ринок ознаменує початок електрифікації комерційних моделей бренду.

 

Відвідувачі автосалону також зможуть ознайомитися з CUPRA e-Racer - першим гоночним автомобілем класу «туринг» з повністю електричним приводом. e-Racer являє собою справжнє гоночне авто, що розвиває максимальну безперервну потужність 300 кВт, а пікове значення потужності може сягати 500 кВт (680 к. с.). Максимальна швидкість автомобіля становить 270 км/год, спринт від 0 до 100 км/год він долає усього за 3,2 с, а прискорення від 0 до 200 км/год триває лише 8,2 с.

 

SEAT - єдина компанія, яка проектує, розробляє, виробляє й продає автомобілі в Іспанії. Міжнародний бренд зі штаб-квартирою в Марторелі (Барселона), який входить до складу концерну Volkswagen, експортує 80% автомобілів і представлений у більш ніж 80 країнах. 2017 року прибуток SEAT після сплати податків становив 281 млн євро, а обсяги продажів в усьому світі - майже 470 000 автомобілів.

 

Кількість персоналу SEAT Group перевищує 15 000 фахівців. У трьох виробничих центрах компанії, розташованих у Барселоні (Barcelona), муніципалітеті Ал-Прат-да-Любрагат (El Prat de Llobregat) та Марторелі (Martorell), виготовляють надзвичайно успішні моделі Ibiza, Leon й Arona. Крім того, у Чеській Республіці компанія випускає Ateca й Toledo, у Португалії - модель Alhambra, у Словаччині - Mii. 

 

Міжнародна компанія має власний технічний центр, що слугує своєрідним осередком знань: над створенням інновацій для найбільшого промислового інвестора Іспанії у сфері розробок і досліджень тут працює тисяча інженерів. Модельний ряд SEAT уже оснащується передовими комунікаційними рішеннями. А зараз компанія прагне реалізувати глобальний перехід на цифрові технології для впровадження мобільності майбутнього.