Широке міжнародне визнання

Рік схвальних відгуків для SEAT

12.29.2017

/                     За 2017 рік компанія отримала понад 50 відзнак, які підтверджують успіх бренда

/                     Наймасштабніше розширення портфоліо продуктів за час існування бренда принесло компанії 27 нагород у багатьох країнах Європи, а нова Ibiza вперше в історії SEAT стала фіналістом номінації «Автомобіль року - 2018»

/                     Премія «Connected Car 2017» у категорії «Піонер» від видавничого концерну «Axel Springer» підтвердила велике прагнення SEAT упроваджувати цифрові технології в автомобілях

/                     Свідченням високої міжнародної оцінки рівня управління брендом і лідерських якостей президента SEAT Лука де Мео стали чотири престижні нагороди

За 2017 рік SEAT отримав 53 відзнаки, які чудово довершують 12 місяців, визначальних для майбутнього автовиробника, і підтверджують позитивні тенденції, що домінують у компанії. Крім того, провідні ринкові аналітики й декілька найвідоміших міжнародних організацій високо оцінили досягнення SEAT у різних сферах діяльності, що також відзначено в публікаціях.

 

Десять із понад 50 нагород належать до особливо престижних і надзвичайно цінуються в галузі. Чотири з них отримав Президент SEAT Лука де Мео за взірцеву управлінську діяльність на чолі компанії. Під його керівництвом компанія SEAT досягла найкращих у своїй історії фінансових результатів й увійшла до переліку найбільш швидко зростаючих брендів у Європі. Це досягнення також не оминула увагою міжнародна спільнота.

 

Лука де Мео нещодавно отримав відзнаку «Найкращий генеральний директор у стійкій автомобільній промисловості - 2018» - одну з найпрестижніших у світовій бізнес-спільноті премій, яку вручає британський журнал «European CEO». Крім того, за підсумками конкурсу «Eurostars Award» журнал «Automotive News Europe» присвоїв йому почесний титул «Генеральний директор року», а видання «AutoRevista» відзначило премією «Топ-менеджер року». І нарешті, Університет Бокконі (Bocconi University) присвоїв де Мео титул «Вихованець року - 2017» за високу креативність, здатність до створення цінностей, дослідження нових методів менеджменту й інвестиції в цю сферу.

 

Ще одним джерелом успіхів цьогоріч став завод у Марторелі. Зусилля компанії з перетворення заводу на інтелектуальне підприємство, що має першим перейти на використання технологій концепції «Промисловість 4.0», відзначені премією «Manufacturing Excellence Award 2017» за високі загальні результати та, зокрема, за бездоганну організацію роботи з постачальниками і внутрішньої логістики. Директор SEAT із питань якості Хоакін Серра (Joaquin Serra) отримав відзнаку «Лідер з якості 2017» від Європейської організації з якості (European Organisation for Quality, EOQ). Ця установа гідно оцінила діяльність Серра як лідера команди, що наполегливо працює над цифровою трансформацією виробничих процесів заводу.

 

Компанія отримала низку важливих міжнародних нагород за стратегію Easy Mobility й зусилля, спрямовані на впровадження високотехнологічних рішень в автомобілях. Зокрема, розроблену SEAT стратегію мобільності відзначили премією «World Smart City Award» на виставці Smart City Expo World Congress, а за підсумками конкурсу, який проводить журнал «The New Economy», вона отримала приз у категорії «Найкращі рішення для паркування».

 

Враховуючи зусилля компанії щодо впровадження цифрових технологій в автомобілях, експерти численних європейських ЗМІ нагородили SEAT премією «Smartbest 2017» як перший бренд у Європі, що інтегрував у свої автомобілі інтерактивного голосового асистента Amazon Alexa. Німецькі журнали «Auto Bild» і «Computer Bild» відзначили іспанський бренд нагородою «Connected Car 2017» у категорії «Піонер». Два провідні видання концерну «Axel Springer», які щороку вручають премії за найкращі інновації у сфері «підключених» автомобілів, високо оцінили зусилля SEAT щодо впровадження цифрових технологій в автомобілях: автовиробник першим реалізував технологію інтеграції смартфонів, сумісну з iOS (CarPlay) та Android (AndroidAuto). Ще одним досягненням стало оснащення серійних автомобілів цифровим помічником Amazon Alexa. Нагороду вручать під час Consumer Electronics Show 2018 - ключової виставки у сфері споживчої електроніки, яка пройде в Лас-Вегасі на початку січня.

 

Розширення гідно оціненого портфоліо та вихід у фінал конкурсу «Автомобіль 2018 року»

У межах наймасштабнішого у своїй історії розширення портфоліо продуктів бренд нещодавно випустив дві нові моделі - Ateca й Arona та представив модернізовані версії класичних Ibiza й Leon. Розширення й оновлення модельного ряду не просто призвело до збільшення продажів 2017 року на 13%. SEAT став одним із найбільш швидко зростаючих брендів у Європі, тож й отримав багато різноманітних премій. Так, компанія виборола близько 30 відзнак у таких країнах, як Англія, Франція, Німеччина, Австрія, Чеська Республіка, Португалія, Іспанія й Туреччина.

 

Найбільше нагород отримали SEAT Ateca (дев'ять) і новий SEAT Ibiza (одинадцять). Зокрема, SEAT Ateca удостоєний таких важливих титулів, як «Позашляховик року» від французького автомобільного журналу «Auto Moto» та «Найкращий компактний позашляховик» від британського видання «What Car?», що спеціалізується на автомобільній промисловості.

 

На додачу до високої оцінки неординарного дизайну модель Ibiza нового покоління вперше в історії компанії потрапила до короткого списку престижної премії «Автомобіль року - 2018». Культова модель SEAT також отримала відзнаку видавничого концерну «Axel Springer Motor» у конкурсі «Найбільш технологічний автомобіль - 2017». Alhambra теж отримала дві нагороди від німецьких журналів «Auto Bild» й «AUTO Straßenverkehr». Ще дві відзнаки від видавничої групи «Hearst» і чеського видання «Motorvize» одержала модель Arona. І, врешті-решт, за результатами конкурсу, який проводить журнал «What Car?», SEAT Leon переміг у категорії «Найкраща покупка».

 

 

 

Повний перелік нагород

 

 

 1. Премія «What Car? Awards 2017» (Великобританія): SEAT Ateca - «Найкращий компактний позашляховик»

 2. Премія «What Car? Awards 2017» (Великобританія): SEAT Leon - «Найкраща покупка»

 3. Інститут найкращих роботодавців (Іспанія) SEAT - «Найкраща компанія для роботи в Іспанії»

 4. Премія магістрату Барселони (Іспанія): SEAT - відзнака м. Барселони «Інноваційній компанії за досягнення у сфері врегулювання конфліктів та організації робочого часу»

 5. Премія «Carro do Ano» (Португалія): SEAT Ateca - кубок «Кришталеве кермо»

 6. Премія «Auto Bild Allrad» (Німеччина): SEAT Alhambra - «Найкращий імпортний автомобіль у категорії повноприводних мінівенів»

 7. Премія Auto Moto (Франція): SEAT Ateca - «Позашляховик року»

 8. Премія «Red Dot Awards» (міжнародна): SEAT Ibiza - відзнака у категорії «Дизайн продукту 2017»

 9. Медіагрупа «Schibsted Classified Media» (Іспанія): SEAT Ateca - премія «Schibsted Motor Awards» у категорії «Автомобіль року»

 10. Асоціація автомобільних журналістів Туреччини: SEAT Ateca - номінація на звання «Автомобіль року в Туреччині»

 11. Видання «Autocar» (Великобританія): SEAT Ateca - премія «Autocar Game Changer Award»

 12. Міжнародна виставка з питань логістики і транспорту в Барселоні (Іспанія): SEAT - «Премія SIL за ефективну логістику й технологічні інновації»

 13. «Grupo Automoción Press» (Іспанія): SEAT Ateca - «Найкращий прокатний та корпоративний автомобіль року - 2017»

 14. «Vocento» (Іспанія): SEAT Ateca - 6-та премія «Mujer Hoy Motor Awards»

 15. Офіційна Каталонська асоціація промислових інженерів (Іспанія): SEAT - почесна згадка в межах форуму «Промисловість 4.0»

 16. Концерн «CEGOS» (Іспанія): SEAT - премія «Cegos con Equipos&Talento 2017» у категорії «Передові методи навчання та підвищення кваліфікації»

 17. Форум «Промисловість 4.0» (Іспанія): SEAT - почесна згадка в межах форуму «Промисловість 4.0»

 18. «Capital Humano» (Іспанія): SEAT - премія «Capital Humano Award», почесна згадка «Навчання 4.0» у категорії «Стратегія навчання й підвищення кваліфікації»

 19. «Eventoplus» (Іспанія): SEAT - премія «Eventoplus Award» у категорії «Найкраща представленість на виставці»

 20. «Auto Express» (Великобританія): SEAT Ibiza - переможець премії «Auto Express New Car Awards»

 21. Журнал «Automotive News Europe» (міжнародна премія): Лука де Мео - премія «Eurostars Award» у категорії «Генеральний директор року»

 22. «AMETIC» (Іспанія): SEAT - премія за популяризацію інформаційно-комунікаційних технологій в іспанському бізнесі за результатами 2017 року

 23. «AUTO Straßenverkehr» (Німеччина): SEAT Ibiza - «Сімейний автомобіль року - 2017»

 24. Німецька рада з дизайну (Німеччина): SEAT Ibiza - переможець премії «Automotive Brand Awards 2017» у категорії «Дизайн екстер'єру» серед масових моделей

 25. Німецька рада з дизайну (Німеччина): SEAT Ibiza - титул «Найкращий із кращих» у номінації «Дизайн салону» серед масових моделей у межах премії «Automotive Brand Awards 2017»

 26. «Parkers» (Великобританія): SEAT Ibiza - переможець премії «Parkers New Car Awards 2018» у категорії «Найкращий перший автомобіль»

 27. Університет Бокконі (міжнародна премія): Лука де Мео - «Вихованець року - 2017»

 28. «El Mundo» (Іспанія): Франсіско Хав'єр Гарсія Санц (Francisco Javier García Sanz) - лауреат премії «Automotive Personality Award 2017»

 29. Виставка «Smart City Expo World Congress» (міжнародна): SEAT - лауреат премії «World Smart City Award»

 30. Берлінський технічний університет та Аахенський технічний університет (міжнародна премія): SEAT - лауреат премії «Manufacturing Excellence Award»

 31. «AutoRevista» (міжнародна премія): Лука де Мео - «Топ-менеджер року»

 32. Європейська організація з якості (міжнародна премія): Хоакін Серра - «Лідер з якості - 2017»

 33. «Club Marketing Barcelona» (Іспанія): Габріель де Пальма (Gabriele de Palma) - лауреат премії «Marketing Leaders Awards - 2017»

 34. Обсерваторія людських ресурсів (Іспанія): SEAT - лауреат премії «Healthy Company Award»

 35. «Motorvize.cz» (Чеська Республіка): SEAT Arona - премія «Motorvize Fans Award 2017»

 36. «ARBÖ» (Австрія): SEAT Ibiza - велика австрійська автомобільна премія «Автомобіль року - 2017»

 37. «Axel Springer» (Іспанія): SEAT Ibiza - спеціальна відзнака за найтехнологічніший автомобіль у межах премії «Axel Springer Motor Awards 2017»

 38. Німецька рада з дизайну (Німеччина): «Бездоганний дизайн продукту - транспорт»

 39. AEGFA (Іспанія): SEAT Ateca - премія «Fleets Award 2017»

 40. Асоціація спортивної преси Лас-Пальмас і Тенерифе (Іспанія): SEAT Arona - «Найкращий автомобіль Канарських островів - 2018»

 41. APMC (Іспанія): SEAT Ibiza - «Найкращий автомобіль року в Каталонії»

 42. Обсерваторія людських ресурсів (Іспанія): SEAT - премія «Healthy Company Awards» у категорії «Найкращий план комунікацій»

 43. «Car and Driver» (Іспанія): SEAT Arona - «Найкращий позашляховик року - 2018»

 44. «Auto Bild» та «Computer Bild» (Німеччина): SEAT - премія «Connected Car Award 2017»

 45. «El Vigía» (Іспанія): SEAT - премія «За найкращу ініціативу у сфері логістики»

 46. ABC (Іспанія): SEAT Ibiza - «Найкращий автомобіль року - 2018»

 47. Асоціація автомобільних журналістів Фінляндії: SEAT Ibiza - «Автомобіль 2018 року у Фінляндії»

 48. «Motorsiden» (Данія): SEAT Arona - «Автомобіль 2018 року в Данії»

 49. «Autobest» (міжнародна премія): SEAT - переможець у категорії «Smartbest 2017»

 50. Журнал «European CEO» (міжнародна премія): Лука де Мео - «Найкращий генеральний директор у стійкій автомобільній промисловості - 2018»

 51. «Newspress» (Іспанія): SEAT - премія імені Хосе Гомеса Мара за найкращий план комунікацій

 52. IQS (Іспанія): SEAT - Срібна відзнака J.D. Powers IQS у Європі/Африці «За бездоганну якість виготовлення Audi Q3»

 53. Журнал «New Economy» (міжнародна премія): SEAT - премія «New Economy Award» у категорії «Найкращі рішення для паркування 2017»