Голосовий помічник від Amazon

Alexa i SEAT

10.16.2017

Дізнатися прогноз погоди, замовити покупки або вимкнути світло вдома, не виходячи з автомобіля, - і це лише дещо з того, що вміє Alexa, новий голосовий помічник від Amazon. Взаємодія користувачів із такими голосовими терміналами є тенденцією майбутнього.

Менше кнопок та більше розмов.

Цей тренд активно проникає зі світу мобільних технологій у автомобілі. Розмовляти зі своїм авто так, щоб той ще і відповідав Вам - це більше не наукова фантастика, а реальність. "Ваш автомобіль впізнає і привітає Вас, він буде знати Ваші уподобання та вестиме Вас до улюблених пунктів призначення та ресторанів", запевняє Лейре Олаварія, яка відповідає за інформаційно-розважальні технології у SEAT.

Алексо, мені потрібно брати з собою парасольку?

Ми проведемо з Лейре Олаварією один день, щоб дізнатись, як вона працює. "Доброго ранку, Алексо, мені потрібно брати з собою парасольку?" Це початок розмови між Лейре Олаварією, яка тільки-но сіла у свою машину, та її новим віртуальним колегою. Перш ніж вирушати, Алекса дає їй прогноз погоди і підтверджує, що у місті очікуються дощі. Це одна з більш ніж 20 000 функцій, доступних для водія.

Які там останні новини?

По дорозі за кермом Лейре організовує свій день безпечним чином: "Ваше життя не припиняється, коли Ви їдете за кермом. Я прошу Алексу управляти моїм розкладом, шукати статті для підготовки до моєї наступної зустрічі або читати мені останні новини ».

Розумний помічник

Управляти будинком через натискання однієї кнопки: окрім надання інформації та прискорення пошукового запиту, голосовий сервіс може дистанційно керувати будинком, який контролюється системою «домашньої автоматизації». "Ви можете перевірити термостат або дізнатись, чи залишили Ви світло ввімкненим. Коли Alexa синхронізується з іншими елементами в будинку, він навіть зможе визначити, чи потрібно доповнювати дозатор їжі для Вашої домашньої тварини», - додає Олаварія.

Ваші побажання для Алекси є наказом.

Найбільш перспективний помічник водія: оскільки він повністю інтегрований у автомобіль, Alexa інформує Вас про найкращий маршрут руху або керує навігатором, щоб знайти та довести Вас, наприклад, до найближчої АЗС, стоянки або ресторану. Просто натисніть кнопку на кермі і скажіть 'Alexa'. Ось як легко починати замовлення, не залишаючи автомобіля. "Я можу замовити букет квітів після отримання нагадування про день народження моєї мами або замовити піцу на вечерю до прибуття додому", - пояснює експерт.

SEAT першим в Європі інтегрує в свої автомобілі голосового помічника від Amazon. Опція буде доступною для замовлення на моделях Leon і Ateca  до кінця цього року, а також на великому кросовері, Ibiza та Arona у 2018 році.