З понад 10 000 пропозицій

Вибір назви для нового кросовера SEAT

07.28.2017

/        Назви відповідають усім означеним критеріям

/        Фіналістів оприлюднять 12 вересня на Франкфуртському автосалоні

/        Ім'я нового кросовера SEAT оголосять до 15 жовтня

На другому етапі ініціативи #SEATseekingName 10 130 надісланих пропозицій скоротили до дев'яти, щоб 12 вересня обрати з них фіналістів. Третій кросовер компанії, що з'явиться наступного року, носитиме назву однієї з іспанських місцин:

Abrera

Alboran

Aran

Aranda

Avila

Donosti

Tarifa

Tarraco

Teide

Ці назви пройшли три експертні перевірки за участі представників SEAT, агенції з неймінгу та фахівців з питань інтелектуальної власності:

 1.      Цінності SEAT і характер продукту. Спочатку відбирали імена, здатні передати цінності бренду та вдачу нового кросовера, більшого за Ateca й Arona.

 2.      Милозвучність. Спеціалісти з неймінгу залишили назви, які легко вимовляються різними мовами і не викликають неприємних асоціацій.

 3.      Правові питання. Врешті експерти з питань інтелектуальної власності перевірили, чи не зареєстровані імена іншими брендами.

 

Відтак SEAT сформує фокус-групи на провідних ринках Європи і проведе тести у різних країнах, щоб визначити принаймні трьох фіналістів.

 

Президент SEAT Лука де Мео (Luca de Meo) розповів про те, скільки людей долучилися до ініціативи: «Кількість учасників промовиста - 130 000 людей зі 106 країн. Нас тішить такий жвавий відгук на проект. Бренд став ближче до іспанців і фанів з усього світу. Дякуємо кожному, хто зареєстрував пропозицію. Невдовзі усі ми дізнаємося ім'я нового кросовера SEAT».

 Список фіналістів оприлюднять 12 вересня під час прес-конференції на Франкфуртському автосалоні. Відтоді й до 25 вересня всі можуть голосувати за вподобану назву на seat.com/seekingname і seat.es/buscanombre. Виграє ім'я з найбільшою кількістю голосів. Назва нового кросовера SEAT стане відома до 15 жовтня.

 За всю історію бренда люди вперше обирають ім'я моделі. SEAT традиційно називає автомобілі за іспанськими топонімами: від Ronda у 1982 до Arona, презентованої у Барселоні 26 червня.