Всебічна участь у цифровій трансформації

SEAT здійснює прорив у царині підготовки до «Промисловості 4.0»

06.15.2017

/        Компанія впроваджує навчальну програму, зосереджену на промислових інструментах і технологіях майбутнього

/        Понад 2000 працівників уже зареєструвалися для участі в інноваційному курсі, основу якого становить цифровий інтерактивний контент

 /        Ініціатива отримала нагороду Каталонської асоціації промислових інженерів

 Компанія SEAT запровадила навчальну програму, зосереджену на майбутніх викликах, які несе із собою «Промисловість 4.0». Програма, цільовою аудиторією якої є всі 14 000 тисяч працівників SEAT, має на меті в цікавий та інтерактивний спосіб ознайомити учасників із реальним значенням концепції «Промисловість 4.0», підкреслити важливість персоналу і його систематичного навчання в контексті четвертої промислової революції. Учасники курсу взаємодіють із деякими інструментами й технологіями, які через кілька років широко використовуватимуться в усіх виробничих процесах. Частина з них, зокрема віртуальна реальність, колаборативні промислові роботи, 3D-друк та доповнена реальність, упроваджуються на виробництві вже зараз.

Тренінг являє собою сесію, що передбачає вивчення створеного Центром професійного розвитку (CFPA) модуля Промисловість 4.0. Учасники ознайомлюються з різними трансформаціями виробничих процесів на шляху до згаданої четвертої промислової революції. Сесія, задумана як експерименти й вивчення музейних матеріалів, пропонує учасникам в інтерактивній формі взаємодіяти з різноманітним контентом та детальними роз'ясненнями, які описують процеси нової промисловості й технології, що вже в найближчому майбутньому відіграватимуть ключову роль, а також шляхи їх упровадження компанією SEAT у своїй виробничій діяльності. Прагнучи перетворити завод у Марторелі на взірцеве інтелектуальне підприємство, SEAT уже використовує окремі технології, як-от смарт-окуляри та автономні колаборативні роботи.

Нині понад 1200 працівників із 2000 зареєстрованих взяли участь у тренінгу. Після завершення курсу вони мають змогу за круглим столом поділитися враженнями й думками щодо зсуву промислової парадигми. Ініціативу компанії SEAT схвально сприйняли численні зовнішні організації та установи. Зокрема, учасниками цієї інноваційної програми стали «Automotive Cluster», Торгова палата Іспанії, Німецька торгова палата в Берліні. 

За словами віце-президента SEAT з персоналу Хав'єра Роса (Xavier Ros), компанія задоволена успіхом навчальної програми. «Ми прагнули створити програму, яка відповідала б стратегії навчання і розвитку SEAT. В її основі лежить інноваційний підхід до роз'яснення трансформацій промисловості у простий та інтерактивний спосіб із використанням можливостей цифрових технологій. На шляху до такої моделі промисловості компанія SEAT здійснила великі перетворення і здатна адекватно реагувати на виклики, які ця модель становить для автомобільного сектору. Люди й систематичне навчання відіграють у цьому процесі ключову роль».

Компанія SEAT удостоїлася почесної згадки від Каталонської асоціації промислових інженерів 2 червня поточного року під час проведення другого форуму «Промисловість 4.0». Цей захід має на меті продемонструвати можливості для промислової інфраструктури Каталонії, які пропонують виробничі процеси майбутнього. Крім того, видання «Human Capital» відзначило діяльність компанії SEAT у сфері навчання, окремо виділивши навчальну стратегію бренда.

Проект укотре продемонстрував лідерство компанії SEAT у сфері навчання персоналу. Адже розмір інвестицій у підготовку одного працівника вчетверо перевершує середнє для країни значення, а загальна сума капіталовкладень на рік перевищує 16 мільйонів євро. Свідченням провідної ролі компанії як еталона в царині навчання та підготовки фахівців слугує Школа стажерів - центр передового досвіду у сфері професійної підготовки. Нещодавно заклад відзначив 60-ту річницю своєї діяльності. В урочистостях взяли участь понад 2600 слухачів.