Функції безпеки

Питання безпеки не повинно доставляти клопоту.

На дорозі потрібно бути пильним. Новий SEAT Ateca оснащено найсучаснішими функціями безпеки. Ви можете повністю зосередитися на керуванні.

Pre-Crash-Assistent

Завжди пильнує.

Асистент запобігання зіткненню передбачає потенційні зіткнення та реагує натягуванням ременя безпеки і зачиненням вікон.

Система контролю дистанції попереду «Front Assist»

Повний спокій.

Завжди на безпечній відстані. Система контролю дистанції попереду Front Assist розпізнає автомобілі, що рухаються попереду, і в разі необхідності надає попередження за допомогою звукового сигналу або індикації. 

Адаптивний круїз-контроль (ACC)

Взірцева поведінка в потоці.

АСС автоматично регулює швидкість руху автомобіля не вище заданої максимальної швидкості і допомагає водієві тримати безпечну відстань до інших учасників руху.

Система допомоги водієві «Travel Assist»

Напівавтономне керування.

Кнопка Travel Assist активує комбінацію з адаптивного круїз-контролю (ACC) й Асистента руху по смузі (Lane Assist). Крім того, система надає попередження, коли розпізнає, що водій прибрав руки з керма.

Асистент руху по смузі «Lane Assist»

У межах дозволеного.

Розумний асисент не дає автомобілю «сповзти» у бік в разі, якщо водій відволікся. Система розпізнає лінії розмітки і тримає автомобіль у межах смуги руху, а одночасно пильнує за автомобілями, що рухаються назустріч.

Асистент руху в екстрених ситуаціях «Emergency Assist»

Допомога в екстрених ситуаціях.

Система оперативно розпізнає відсутність реакцій водія і починає діяти: включається аварійна сигналізація, АСС пригальмовує автомобіль, Lane Assist слідкує за дотриманням смуги руху, а водій отримує попередження через зуммер. Паралельно система готує водія до можливого удару: смикає і затягує паски безпеки і використовує додатковий звуковий вплив. Основна задача Emergency Assist - максимально знизити тяжкість потенційних наслідків від зіткнення. 

Бажаєте дізнатися більше про новий SEAT Ateca?