Технології

Випереджаючи час.

Якісно інтегровані сучасні технології роблять кожну поїздку ще більш передбачуваною і безтурботною. Це особливість життя на сонячній стороні. Все, що вам потрібно тут. Все у межах досяжності.

Сучасна функціональність

Синхронізація і контроль.

Керувати автомобілем простіше, ніж будь-коли. Вся інформація, яка вам потрібна, доступна протягом якоїсь секунди на цифровій панелі приладів або дісплеї навігаційної системи діагоналлю 25,4 см (10") з сенсорним повзунком.

Навігація з дисплеєм 10" (25,4 см)

Достатньо одного дотику.

Натискання на кнопки - це вже минуле. За допомогою голосового управління віддавайте команди навігаційній системі з дисплеєм діагоналлю 10" (25,4 см) і з сенсорним повзунком, обирайте маршрути, музику та свій профіль руху.

Подивитися, як це працює
Асистент паркування

Ваше місце під сонцем.

Парковка в місті - той ще челендж. Але не коли у вашому авто є камера і датчики паркування спереду і позаду. З такими помічниками ви безпроблемно зможете паркуватися в найважчих місцях за лічені секунди.

BeatsAudio™

Накрути на повну.

Сонце і музика - ідеальне поєднання. Сабвуфер та дев'ять динаміків вашої аудіосистеми BeatsAudio™ забезпечують кришталево чистий, насичений звук.

Комфорт

Почувайте себе як вдома.

Бездротовий зарядний пристрій для смартфона

Спілкуватися, прокладати маршрути і слухати улюблені треки можна паралельно з тим, поки ваш смартфон заряджається від індукційної зарядки у новому Leon. 

Вибір режиму їзди i DCC

Ви можете обирати між режимами Eco, Normal і Sport. Додатковий комфорт буде забезпечений завдяки підвісці DCC, що являє собою систему динамічного регулювання жорсткості амортизаторів, прогресивному рульовому управлінню і підсиленим гальмам попереду.

Аудіосистема BeatsAudio™

Слухати музику саме такою, як вона була задумана. З дев'ятьма динаміками, сабвуфером та новим підсилювачем у BeatsAudio™ це легко. Дозвольте себе вразити якістю звучання.

Дізнатися більше про новий SEAT Leon?