Технології

Випереджаючи час.

Якісно інтегровані сучасні технології роблять кожну поїздку ще більш передбачуваною і безтурботною. Це особливість життя на сонячній стороні. Все, що вам потрібно тут. Все у межах досяжності.

Сучасна функціональність

Синхронізація і контроль.

Керувати автомобілем простіше, ніж будь-коли. Вся інформація, яка вам потрібна, доступна протягом якоїсь секунди на цифровій панелі приладів або дісплеї мультимедійної системи діагоналлю 25,4 см (10") з сенсорним повзунком.* 

Асистент паркування

Ваше місце під сонцем.

Парковка в місті - той ще челендж. Але не коли у вашому авто є камера і датчики паркування спереду і позаду. З такими помічниками ви безпроблемно зможете паркуватися в найважчих місцях за лічені секунди.

BeatsAudio™

Накрути на повну.

Сонце і музика - ідеальне поєднання. Сабвуфер та дев'ять динаміків вашої аудіосистеми BeatsAudio™ забезпечують кришталево чистий, насичений звук.

Комфорт

Почувайте себе як вдома.

Бездротовий зарядний пристрій для смартфона

Спілкуватися, дізнаватися статистику руху і слухати улюблені треки можна паралельно з тим, поки ваш смартфон заряджається від індукційної зарядки у новому Leon. 

Вибір режиму їзди i DCC

Ви можете обирати між режимами Eco, Normal і Sport. Додатковий комфорт буде забезпечений завдяки підвісці DCC, що являє собою систему динамічного регулювання жорсткості амортизаторів, прогресивному рульовому управлінню і підсиленим гальмам попереду.

Аудіосистема BeatsAudio™

Слухати музику саме такою, як вона була задумана. З дев'ятьма динаміками, сабвуфером та новим підсилювачем у BeatsAudio™ це легко. Дозвольте себе вразити якістю звучання.

Дізнатися більше про новий SEAT Leon?

*Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомленняЗображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів SEAT на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера SEAT. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля.  

 ** Деякі моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру SEAT в Україні.