БЕЗПЕКА

ГАРАНТОВАНИЙ СПОКІЙ

В SEAT Leon ви завжди будете почуватися безпечно з функцією розпізнавання пішоходів, асистентом руху в заторах (Traffic Jam Assist) та іншими технологіями. Усе для вашого душевного спокою в дорозі!

АСИСТЕНТ РУХУ В ЗАТОРАХ

Годі нервуватись, насолоджуйтесь!

SEAT Leon перетворює рух у «тягнучці» на чудову можливість розслабитись. Асистент руху в заторах (Traffic Jam Assist) визначає відстань до інших авто й автоматично уповільнюється і прискорюється.

ФУНКЦІЯ РОЗПІЗНАВАННЯ ПІШОХОДІВ

Завжди насторожі

Додаткова пара очей ніколи не завадить. Функція розпізнавання пішоходів реагує на людей, які переходять дорогу перед автомобілем, попереджає водія звуковим та візуальним сигналом, а потім автоматично застосовує гальма.

СИСТЕМА ЕКСТРЕНОЇ ПІДТРИМКИ

З турботою про вас

За кермом  SEAT Leon ви можете бути спокійні: система екстреної підтримки Emergency Assist завжди прийде на допомогу у критичних ситуаціях, попередить про небезпеку гальмівними поштовхами і навіть зможе повністю зупинити авто.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ВТОМИ ВОДІЯ

Все під контролем

Сучасне життя сповнене переживань, а його стрімкий темп здатен виснажити будь-кого. Але в поїздках ви можете не турбуватися - про вашу пильність подбає система розпізнавання втоми.

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

Додаткова підтримка

Просто задавайте швидкість і насолоджуйтесь щоденними поїздками. Адаптивний круїз-контроль сам прискорює й уповільнює автомобіль відповідно до швидкості потоку, тож можна прибрати ногу з педалі й розслабитись.

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ

Системи підтримки водія

АСИСТЕНТ АКТИВНОГО КОНТРОЛЮ СМУГИ РУХУ

Асистент активного контролю смуги руху (Lane Assist) попереджає про ризик ненавмисного перетину лінії розмітки й автоматично коригує траєкторію автомобіля.

АСИСТЕНТ ДАЛЬНЬОГО СВІТЛА

Асистент дальнього світла автоматично перемикає між дальнім і ближнім світлом. Він розпізнає зустрічні й попутні автомобілі та реагує на вуличне освітлення.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ

За допомогою фронтальної відеокамери система розпізнає знаки обмеження швидкості, заборони обгону чи дорожніх робіт і попереджає водія про зміну ситуації на дорозі.

 

 

Двигуни цієї моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.