ТЕХНОЛОГІЇ

СУЧАСНЕ БАТЬКІВСТВО

Надсучасне оснащення оновленого SEAT Leon ST перетворює батьківські обов'язки на приємні клопоти. Адже бездротовий зарядний пристрій, асистент паркування та інші технології полегшують кожну поїздку.

БЕЗДРОТОВИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ

Запасний варіант

Можливо, ви звикли мати запасний варіант, проте в оновленому SEAT Leon ST можна розслабитись. Якщо розрядиться телефон, під рукою є бездротовий зарядний пристрій. Хіба може бути щось краще? Менше дротів, менше безладу!

СИСТЕМА БЕЗКЛЮЧОВОГО ДОСТУПУ

Маленька підмога

Відімкнути і замкнути двері оновленого SEAT Leon ST можна без зайвої метушні з ключами. Система комфортного доступу зробить усе сама.

АСИСТЕНТ ПАРКУВАННЯ

Ідеальне паркування

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

Мабуть, кожен з водіїв хоч раз потребував очей на потилиці. Що ж, оновлений SEAT Leon ST рятує камерою заднього виду. З нею ви будете бачити все, що відбувається позаду авто.

ПЕРЕДНІ Й ЗАДНІ ДАТЧИКИ ПАРКУВАННЯ

Електроніка звуковим сигналом попереджає про небезпечне наближення до перешкоди.

ЗАДНІ ДАТЧИКИ ПАРКУВАННЯ

Оновлений SEAT Leon ST побачить те, чого не бачите ви, і допоможе тримати безпечну дистанцію під час паркування заднім ходом.

SEAT FULL LINK

Розваги для кожного

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Медіанавігаційна система Navi Plus - є! Медіасистема Media System Plus - є! Завдяки технології Full Link та мультимедійній системі з екраном 8" ви матимете під рукою все, щоб розважити родину, і ніколи не зіб'єтеся з правильного курсу.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА

На вірному шляху

Медіанавігаційна система Navi Plus з екраном діагоналлю 8" знайде найшвидший маршрут, куди б ви не прямували. Хочете встигнути на футбольний матч із сином чи просто з'їздити за покупками? З цією системою ви всюди будете вчасно.

ТЕХНОЛОГІЇ

Розумні доповнення

СИСТЕМА SEAT DRIVE PROFILE

У своєму авто господар положення тільки ви. Перемикаючи між режимами Normal, Sport, Eco та Individual, ви можете бути певні, що повністю контролюєте ситуацію.

ДАТЧИК ДОЩУ/СВІТЛА

Датчик дощу автоматично вмикає склоочисники у дощову погоду. А з датчиком світла оновлений SEAT Leon ST самостійно визначає, у якому режимі мають працювати фари.

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНЕ СТОЯНКОВЕ ГАЛЬМО

Постійно забуваєте про щось через клопоти? Тоді вам приємно буде знати, що після зупинки електромеханічне стоянкове гальмо вмикається автоматично і не дає автомобілю скотитись назад під час стоянки або у мить рушання з функцією Auto Hold. Однією турботою менше!

 

 

Двигуни цієї моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.