ДИЗАЙН

ІДЕАЛЬНИЙ СІМЕЙНИЙ ПРОСТІР

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ

Стиль сімейного життя

Дизайн оновленого SEAT Leon ST поєднує привабливість і місткість, у цьому стильному авто досить місця для всієї сім'ї. Додатковими елегантними деталями слугують хромовані рейлінги на даху, обрамлення вікон та хромована решітка.

ПОВНІСТЮ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Яскравою буде кожна поїздка

Повністю світлодіодні фари оновленого SEAT Leon ST - визнаний шедевр дизайну. Це ідеальне поєднання вишуканого стилю, досконалих технологій та безпеки.

КОЛЬОРИ КУЗОВА

Знайдіть ідеальний відтінок

Лак
Металік
БАГАТОКОЛІРНА СИСТЕМА ФОНОВОГО СВІТЛА

Комфорт у найкращому світлі

Завдяки багатоколірній системі фонового світла кожна поїздка заграє новими барвами. У палітрі неодмінно знайдеться відтінок, що пасуватиме до вашого настрою.

ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ

Багатогранний стиль

Чудовий спосіб виразити індивідуальність. Серед легкосплавних дисків діаметром від 16" до 17" обов'язково знайдеться ваш варіант.

ОББИВКА

Якість понад усе

Завдяки високоякісній оббивці оновлений SEAT Leon ST готовий до несподіванок у кожній поїздці. Готові рушати? Тоді влаштовуйтесь зручніше і насолоджуйтесь поїздкою.

ОБ'ЄМ БАГАЖНИКА

Досить місця для веселощів

Який об'єм багажника вважається завеликим? Якщо ваше життя сповнене пригод, це запитання не має сенсу. Ми збільшили корисний об'єм багажника SEAT Leon ST до 1470 л. Неймовірно, правда? Маючи стільки місця, можна сміливо братися до реалізації своїх планів.

Скласти сидіння
КОМПЛЕКТАЦІЯ XCELLENCE

Все необхідне для батьківських обов’язків

Оновлений SEAT Leon ST у комплектації XCELLENCE дозволяє насолоджуватись життям. Елегантні хромовані деталі та інші унікальні елементи декору зроблять кожну поїздку приємнішою.

ПЕРЕДНЯ РЕШІТКА

Сучасний привабливий вигляд

ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ

Ідеальний розмір і стиль

СПОРТИВНІ СИДІННЯ

Чорна шкіряна оббивка

ХРОМОВАНІ РЕЙЛІНГИ НА ДАХУ

Подорожуйте зі стилем

ЛЮК З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ

Насолоджуйтесь краєвидами
КОМПЛЕКТАЦІЯ FR

Динаміка у кожній деталі

Комплектація FR – чудовий вибір для прихильників спорту і можливість підкреслити динамізм оновленого SEAT Leon ST. Легкосплавні диски 17", ексклюзивна оббивка салону та шкіряне кермо дозволяють відчути якість на дотик. Доповнюють ефектну зовнішність алюмінієві накладки порогів і, звичайно ж, ексклюзивна емблема «FR».

Деталі FR

Емблема на передній решітці

ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ 17"

Спортивний стиль

АЛЮМІНІЄВІ НАКЛАДКИ ПОРОГІВ

Сучасна елегантна деталь

Дизайн FR

Оздоблене шкірою кермо та ексклюзивні матеріали оббивки

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОСТОРУ

Додаткове місце під сидінням пасажира

 

 

Двигуни цієї моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.